برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

گزارش تمرین امروز پرسپولیس و حواشی آن /باقری اختصاصی تمرین می کند/ تمرین پرسپولیس تحت تاثیر شکست برابر صبا/ دایی: باید اشکالات را برطرف کنیم

تمرین صبح امروز پرسپولیس در حالی برگزار شد که علی دایی از عملکرد شاگردانش در بازی مقابل صبا رضایت نسبی داشت.

 تمرین صبح امروز پرسپولیس تحت تاثیر شکست مقابل صبای قم برگزار شد. دیداری که یکشنبه شب از هفته دوم رقابت های لیگ برتر بین این دو تیم در قم انجام شد و نتیجه آن به سود تیم میزبان رقم خورد. این تمرین که برخلاف دیگر روزها در سکوت برگزار شد، با صحبت های علی دایی آغاز شد.

سرمربی پرسپولیس طی صحبت هایش خطاب به بازیکنان گفت: مقابل صبا عملکرد خوبی داشتید و به هیچ وجه شایسته شکست نبودید. با این حال هنوز اشکالاتی در تیم دیده می شود که باید به کمک یکدیگر این نواقص را برطرف کنیم.

این تمرین طبق برنامه اعلام شده از سوی کادرفنی از ساعت 11 و 30 دقیقه در زمین شرکت واحد آغاز شد و سرخپوشان حدود 60 دقیقه ریکاوری کردند.

ابراهیم شکوری و محمد منصوری دو بازیکن مصدوم پرسپولیس به صورت اختصاصی تمرین کردند. دو بازیکنی که فعلا شرایط تمرین با تیم را ندارند.

کریم باقری که مصدومیتش از سایرین شدیدتر است، همچنان مشغول گذراندن دوران فیزیوتراپی است و به احتمال فراوان از یک هفته دیگر می تواند با تیم تمرین کند.

بازیکنان پس از صحبت های علی دایی با دویدن دور زمین تمرینات خود را آغاز کردند. نفراتی که مقابل صبا 90 دقیقه در زمین حضور داشتند، پس از دقایقی تمرین راهی استخر شدند.

بازیکنان ذخیره و نفراتی که در لیست 18 نفره حضور نداشتند، زیرنظر حسین عبدی و مهدی تارتار به مرور کارهای تاکتیکی پرداختند.

تمرین پرسپولیس بعدازظهر امروز تعطیل است و سرخپوشان از فردا سه شنبه استارت تمرین برای بازی مقابل سایپا در هفته سوم رقابت های لیگ را می زنند.

تاریخ: 1389/5/11
موضوع: فوتبال
کلمات کلیدی: ، ، ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: