برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

قهرماني شالكه در ليگا توتال با گلزني "رائول"/ نرلينگر: 10 سال پيش او را مي‌خواستيم

كريستين نريلينگر گفت،‌ بايرن مونيخ هم علاقه‌مند به خدمت گرفتن رائول گونسالس بود اما ده سال پيش از اين. با به خدمت گرفتن مهاجم كهنه‌كار و باسابقه رئال مادريد سروصداي زيادي را ـ دست كم در رقابت‌هاي بوندسليگا ـ به راه انداخت.

اين خريد فليكس ماگات واكنش‌هاي متفاوتي را در آلمان در پي داشته است و شايد هم حسادت برخي از همكارانش را برانگيخته باشد. دست كم از كنايه‌ي نرلينگر، مدير ورزشي بايرن مونيخ در بين دو نيمه بازي پاياني رقابت‌هاي ليگاتوتال در آلمان اين طور برمي‌آيد.

بازيكن سابق بايرن مونيخ و بوروسيا دورتموند در بين دو نيمه بازي شالكه ـ بايرن مونيخ در پاسخ به خبرنگاري كه از او پرسيده بود، آيا مونيخي‌ها هم علاقه‌مند خريد رائول بودند، با لبخند گفت: شايد ده سال پيش او را به خدمت مي‌گرفتم.

برخي اين اظهار نظر نرلينگر را آغاز جنگ لفظي ميان بايرن و شالكه در فاصله سه هفته مانده به شروع رقابت‌هاي بوندسليگا مي‌دانند.

رائول هم به شيوه خودش پاسخ نرلينگر را داد. او تها دقيقه‌هايي پس از شروع نيمه دوم بازي دوبار براي تيمش گلزني كرد و نتيجه بازي را 3 بر يك به سود تيمش رقم زد.

كاپيتان سابق رئال و تيم ملي اسپانيا خيلي زود در ميان هواداران "پادشاهان آبي‌پوش" به محبوبيت رسيده است. شالكه در اين تورنمنت به قهرماني رسيد. بايرن مونيخ در نبود بسياري از ستارگانش نايب قهرمان شد. هامبورگ، مدافع عنوان قهرماني هم با برد 3 بر صفر كلن به عنوان سوم رسيد. رائول در 16 فصل حضورش در سانتياگو برنابئو 16 عنوان قهرماني را به دست آورده بود آيا اين روند با شالكه در بوندسليگا نيز دنبال خواهد شد؟
تاریخ: 1389/5/11
موضوع: فوتبال
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: