برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

علي سامره: / با دست پر از اصفهان برمي گرديم

مهاجم تيم فوتبال صنعت مس کرمان گفت: براي پيروزي به اصفهان مي رويم.

"علي سامره" مهاجم تيم فوتبال صنعت مس کرمان در گفت و گو با خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا) منطقه کوير، افزود: اميدوارم فردا روز ما باشد تا به جمع هشت تيم برتر آسيا راه يابيم.

وي تصريح کرد: پس از نتايج اخيري که در ليگ قهرمانان و ليگ ايران به دست آورديم و ضمن صعود به مرحله حذفي ليگ قهرمانان، سهميه خود در ليگ برتر را هم حفظ کرديم، انگيزه مضاعفي داريم تا بتوانيم با موفقيت در ديدار با ذوب آهن به جمع هشت تيم برتر آسيا راه يابيم.

سامره با بيان اينکه بايد با انجام يک بازي با برنامه و هدفمند ذوب آهن را در خانه اش مغلوب کنيم، گفت: بازي سختي را برابر تيم ذوب آهن پيش رو داريم، هر دو تيم نيز از انگيزه کافي براي غلبه بر يکديگر برخوردار هستند، مسابقات ليگ آسيا با رقابت هاي داخلي تفاوت زيادي دارد و مطمئناً همه تيم ها با تفکرات متفاوتي در اين رقابت ها به ميدان مي آيند اما مي توانيم نتايج اخير خود را برابر اين تيم در آسيا تکرار کنيم.

وي در مورد آمادگي خود نيز خاطرنشان کرد: در ديدار با استيل آذين از ناحيه مچ پا دچار مصدوميت شدم اما اين مشکل جدي نيست و مي توانم در صورت صلاحديد کادر فني برابر ذوب آهن به ميدان بروم و با گلزني براي تيم در موفقيت و پيروزي آن نقشي ايفا کنم.

انتهاي پيام

كد خبر: 8902-13365
تاریخ: 1389/2/21
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: