برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

معدنی:هیجان تماشاگران ارومیه دست و پای بازیکنان را بسته است

ارومیه - خبرگزاری مهر: سرپرست تیم ملی والیبال جمهوری اسلامی ایران گفت: هیجان تماشاگران قدرت عمل را از بازیکنان گرفته است.

به گزارش خبرنگار مهر در ارومیه، حسین معدنی شامگاه دوشنبه بعد بازی مقابل تیم چین تاپیه در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به انگیزه مضاعف شاگردانش جهت کسب عنوان قهرمانی دومین دور مسابقات والیبال کاپ مردان آسیا همانند دور اول، خاطرنشان کرد: شور و هیجان تماشاچیان ارومیه بیش از سایر جاهاست.

سرمربی تیم ملی والیبال ایران در ادامه با اشاره به اینکه بچه ها بدلیل ارائه بازی خوب در جو هیجانی ورزشگاه، بیان داشت: این امر باعث از دست دادن تمرکز و استرس و عدم ارائه بازی قابل قبول و عالی بازیکنان ایران شده است.

معدنی عملکرد بازیکنان را در خارج از کشور مطلوبتر از داخل کشور مطلوب ارزیابی کرد، اظهار داشت: بازیکنان در بازیهای داخلی و طی این دو روز نتوانستند تکنیکها و قابلیتهای خود را در حد عالی ارائه کنند.

وی چین تاپیه یکی از چهار مدعی قهرمانی بازیها دانست و بیان داشت: چین تایپه تیم خوبی بوده که ما پارسال با این تیم بازی، و سه بر یک بردیم ولی مثل امروز ما را آزار دادند.

سرمربی تیم ملی والیبال کشورمان توپ گیری تایوان را در حد مطلوب ارزیابی کرد و اظهار داشت: بر اساس مصاحبه ای که از سرمربی تیم چین تایپه خوانده ام، انگیزه کسب یکی از چهار عنوان اول این دور از رقابتها برای حضور در بازیهای کوانگ جو دارند.

معدنی در خصوص تیم های حاضر در دومین دوره مسابقات والیبال کاپ آسیا، گفت: تیم های حاضر این دور از رقابتها را جدی گرفته اند.

سرمربی تیم ملی والیبال ایران به بازی خیلی خوب و در سطح عالی بازیکنان ایران اشاره کرد و افزود: نفرات جایگزین بازیکنان اصلی کارایی و آمادگی لازم را دارند که این امر در دو بازی اخیر مشهود بود.

وی در خصوص دلیل از دست دادن سرویس ها در بازی ایران و چین تایپه و اشتباهات زیاد بازیکنان در این حوزه، گفت: روی سرویس ها خیلی کار کرده ایم و امروز مثل دیروز سرویسهای زیادی را خراب کرده ایم.

وی با اشاره به اینکه سقف سالن شش هزار نفری ارومیه نسبت به سایر سالنها دارای ارتفاع زیادی است، ادامه داد: در این سالن به دلیل بالا بودن سقف زدن سرویس های پرشی امکان پذیر نبوده و بازیکنان مجبور به ریسک کردن در زدن سرویسها با درصد خطای زیاد است.

معدنی اظهار امیدواری کرد: در بازیهای بعدی این مشکل در تمرین ها و بازیهای بعدی رفع شده و عملکرد بهتری خواهیم داشت.

وی در خصوص شایعاتی مبنی بر آماده نبودن مهدوی و عدم حضور وی در بازی امروز، گفت: مهدوی بازیکن خوب و منظمی که از نظر اخلاقی و فنی نیز جز بهترینهای تیم بوده که در این دور از رقابتها چیزی ذهن او را مشغول کرده و کارآیی وی به دلیل عدم تمرکز کاهش یافته است.

وی ضمن اظهار رضایت از عملکرد محمدنژاد که جای مهدوی در مسابقه امروز بازی کرد، ادامه داد: امروز نیز مانند دیروز دو تا سه مورد اشتباه داوری دیده شده که این امر طبیعی و جز بازیها است.

سرمربی تیم ملی والیبال ایران با اشاره به اینکه بازی پنج گیمه فشار و استرس زیادی را به بازیکنان وارد می کند، خاطر نشان کرد: تیم ایران برای سایر تیمها احترام ویژه ای قائل است.

وی در خصوص وضعیت آمادگی جسمی و روحی بازیکنان تیم ملی ایران، افزود: بازیکنان به دلیل هیجان زیاد تماشاگران دچار استرس زیاد بوده که این امر در بین سه بازیکن ارومیه ای بیشتر مشهود است.

معدنی همچنین در ادامه سخنان خود در خصوص بازی مقابل چین، بیان داشت: برای مقابله با تیم خوب چین برنامه ریزی کاملی کرده ایم .

وی در خصوص اظهار نظر  و جنگ روانی سرمربی تیم ملی کره جنوبی در خصوص عدم حضور چهار بازیکن کره ای در ترکیب این تیم، گفت: تیم کره جنوبی طی سه سال گذشته با تمام قدرت در قابل ایران شکست خورده اند و برای ما فرقی نمی کند که با ترکیب اصلی این تیم روبرو شویم یا نه.


تاریخ: 1389/5/12
کلمات کلیدی: ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: