برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

آقا مصطفی در 70 سالگی داماد شد!/ دنیزلی به جای مربیگری ، به خانه بخت رفت!

خبر اول صبح دوشنبه مطبوعات ورزشی ترکیه ، ازدواج مصطفی دنیزلی 70 ساله بود.

خبر اول صبح دوشنبه مطبوعات ورزشی ترکیه ، ازدواج مصطفی دنیزلی 70 ساله بود.

سرمربی سابق تیم های پاس و پرسپولیس که یکی از دو مربی سرشناس کشور همسایه ایران است  در هفتاد سالگی ، بار دیگر پای سفره عقد نشست و زندگی جدید خود را با همسر 35 ساله اش اوین ایلچی که خانواده ای کردتبار است جشن گرفت تا خبر ازدواج او روی جلد معتبر ترین نشریات و روزنامه های ترک زبان نقش ببندد. کمتر از دو ماه قبل بود که دنیزلی قرارداد سه ساله خود را با باشگاه بشیکتاش ترکیه فسخ کرد . او در سال 2009 و پس از سه سال فعالیت در فوتبال ایران توانست در بازگشت به کشورش خوش بدرخشد و بشیکتاش را در سه جام معتبر کشورش به اوج برساند و قهرمانی را هم از آن خود کند. سال قبل هم تیم او یکی از تیم های بالای جدول لیگ بود و دنیزلی پا به سن گذاشته توانست موفق تر از مربیان بزرگی چون فرانک رایکارد یا لوئیس آراگونس باشد.

او در پایان این فصل و درحالی که پیشنهاد همکاری از باشگاه استیل آذین تهران داشت ، قرارداد خود را با بشیکتاش فسخ کرد. این تصمیم به خواست دنیزلی بود و در ایران این شایعه را قوت بخشید که او باری دیگر به لیگ برتر ایران برمی گردد و برای دومین بار تجربه موفق همکاری با مصطفی آجورلو را تکرار می کند اما ناگهان اعلام شد این مربی به دلیل ضایعه مغزی در بخش مراقبت های ویژه بیمارستانی در ترکیه بستری شده است .
حتی آجورلو اعلام کرد حاضر است 4 ماه تیم خود را بی مربی نگه دارد تا شرایط دنیزلی برای بازگشت به مربیگری فراهم شود اما آنها پس از مدتی تصمیم گرفتند ، تمباکوویچ کروات را برای تیم شان استخدام کنند چون تقریبا برای شان قطعی شده بود دنیزلی به ایران بر نمی گردد. این مربی ترک در کشورش پس از فاتح تریم ، سرشناس ترین است. وقتی در استانبول ، ازمیر و یا دیگر شهرهای این کشور از فوتبال و مربیان ترک تبار می پرسی ، ابتدا همه با با هیجان از فاتح تریم اسم می برند و در میان همه مربیان دیگرچون سنول گونش ، نام دوم کسی نیست غیر از دنیزلی که سبک فوتبالش ، هواداران بسیاری را در فوتبال ایران دارد.
تصمیم ناگهانی دنیزلی برای ترک بشیکتاش به بهانه بیماری و البته رد پیشنهادهای بزرگ برای شروع فوتبال و سرانجام خبر ازدواج مجدد او را نشریات ترک زبان اینگونه تعبیر کرده اند: « مربی کهنسال می خواهد بازنشسته شود. او همسری جدید برگزیده و می خواهد از این پس دور از استرس نشستن روی نیمکت باشد.»

تاریخ: 1389/5/12
موضوع: فوتبال
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: