برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

برنامه فدراسیون برای گوانگژو/شمشیربازان خارجی برای برپایی کمپ تمرینی به ایران دعوت می‎شوند

فدراسیون شمشیربازی در نظر دارد به منظور آماده‎سازی ورزشکاران این رشته برای حضور در بازی‎های آسیایی 2010 یک کمپ تمرینی با حضور شمشیربازان مطرح جهان برگزار کند.

به گزارش خبرنگار مهر، اردونشینان تیم‏های ملی شمشیربازی که در حال حاضر در اردوی آماده‏سازی کیش به سر می‎برند، روز پنجشنبه به تهران باز می‏گردند و پس از آن برای برپایی اردوی 2 تا 3 هفته‏ای عازم اوکراین می‎شوند. کمپ تمرینی مورد نظر فدراسیون پس از بازگشت ملی‎پوشان از اروپا برپا می‏شود.

شمشیربازان مطرح و قدرتمند جهان در هر سه اسلحه اپه، سابر و فلوره نفرات مورد نظر فدراسیون شمشیربازی برای حضور در کمپ تمرینی تهران هستند. رئیس فدراسیون شمشیربازی قصد دارد به منظور تقویت انگیزه‎های این شمشیربازان خارجی علاوه بر تامین هزینه‎های سفر آنها، برای‎شان پاداش هم در نظر بگیرد.

فضل الله باقرزاده در این مورد به خبرنگار مهر گفت: "تمرین در کنار برترین‎ها از نظر فنی و همچنین مسائل روحی و روانی تاثیر بسزایی در ملی‎پوشان ما خواهد داشت. به همین دلیل مصمم هستیم تحت هر شرایطی زمینه برای حضور آنها در کشورمان فراهم شود. خصوصا اینکه تاثیر مثبت این کار را پیش از این تجربه کرده‏ایم".

فدراسیون شمشیربازی در سال 2006 و پیش از حضور در بازی‎های آسیایی دوحه، در قالب یک کمپ تمرینی میزبان شمشیربازانی از رومانی و پرتغال بود. آن زمان هم فضل الله باقرزاده ریاست فدراسیون شمشیربازی را بر عهده داشت. 


تاریخ: 1389/5/12
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: