برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

دبير فدراسيون كشتي:آزادكاران نوجوان نيز بايد قهرمان آسيا مي‌شدند

ورزش. كشتي. ربطي
تهران - دبيرفدراسيون كشتي در خصوص نتايج كشتي گيران نوجوانان كشورمان در رقابتهاي قهرماني آسيا گفت: با توجه به تداركات وسيع و امكانات مطلوب فدراسيون كشتي براي آماده‌سازي نوجوان، آزادكاران نيز بايد مثل فرنگي كاران با كسب عنوان قهرماني از پيكارهاي آسيايي تايلند باز مي‌گشتند.

عارف ربطي روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا خاطر نشان كرد: رشيد محمدزاده به عنوان سرمربي تيم كشتي فرنگي نوجوانان موفق شد نتايج قابل قبولي در رقابتهاي قهرماني آسيا كسب كند و با ‪ ۵‬مدال طلا، ‪ ۱‬نقره و ‪ ۳‬برنز ، مقتدرانه بر بام كشتي قاره كهن بايستد.

وي افزود: فدراسيون كشتي از نتايج فرنگي كاران راضي است و سعي خواهد كرد كه اين تيم را براي حضور در رقابتهاي آتي از جمله المپيك نوجوانان ‪۲۰۱۰‬ سنگاپور و همچنين رقابتهاي جهاني سال آينده آماده و مهيا كند.

دبير فدراسيون كشتي با اشاره به نتايج آزادكاران نيز گفت: ما از قدير نخودچي، سرمربي تيم كشتي نوجوان كشورمان انتظار داشتيم كه عنوان نايب قهرماني سال گذشته را با قهرماني در پيكارهاي امسال جبران كند كه متاسفانه اين چنين نشد.

ربطي ابراز داشت: البته پيش بيني ما از حضور نوجوانان آزادكار اين بود كه اين تيم با كسب مدال‌هاي بيشتر و نهايتا عنوان قهرماني به كشورمان بازگردند.

وي گفت: فدراسيون كشتي با توجه به گزارشات شفاهي و مكتوب سرپرستان تيم هاي اعزامي، تمامي نتايج حاصله را مورد نقد و بررسي قرار خواهد داد و مطمئن باشيد كشتي‌ها و نتايج بدست آمده توسط نوجوانان كشورمان را به دقت آناليز خواهيم كرد.

دبير فدراسيون كشتي در خاتمه افزود: به هيچ عنوان نبايد به محض كسب قهرماني و موفقيت كشتي گيران، از آناليز وبررسي عملكرد نفرات اعزامي غافل شد، چراكه در هر شرايطي بايد نقاط ضعف و قوت تيم‌ها مشخص شود تا نتايج حاصله را در آينده نيز حفظ و تكرار كنيم.


تاریخ: 1389/5/12
کلمات کلیدی: ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: