برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

برهانی‌نژاد مشاور عالی و دستیار ارشد رئیس هیئت مدیره مس کرمان شد

رئیس هیئت مدیره باشگاه مس کرمان طی حکمی مدیرعامل پیشین این باشگاه را به عنوان مشاور عالی و دستیار ارشد خود در این باشگاه منصوب کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، در حکم عبدالرضا داوری مدیرعامل موسسه صندوق بازنشستگی شرکت ملی صنایع مس ایران و رئیس هیئت مدیره باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس کرمان آمده است: " برای هماهنگی هر چه "بیشتر" در زمینه سازی هر چه "مناسب‌تر"، به منظور حضور "موثرتر" جوانان مستعد کرمانی در عرصه ورزش ملی و بین المللی، شما را که فردی متعهد و متعبد و مستعد در امر برنامه ریزی و اجرا می‌شناسم، به سمت "مشاور عالی و دستیار ارشد رئیس هیئت مدیره باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس کرمان" منصوب می کنم."

در بخش دیگر این حکم می‌خوانید: " روشن است که تعاملی از جنس "کرمانی" و تجانسی از طیف "جوانی"، انتظار به جایی است از جنابعالی که هم در این وادی فرهیخته اید و هم در آن عرصه برانگیخته. استفاده از امکانات و ظرفیت‌های صنعت مس، دست شما را در ارائه طرح ها و پیشنهادات سازنده برای روان سازی حرکت به سوی مدیریت جامع ورزشی، باز خواهد گذاشت.

داوری در پایان حکم خود آورده است: "از شما می خواهم که با بهره گیری از آرا و نظرات عناصر مومن، متعهد و متخصص استان کرمان در حوزه ورزش و به به کار بستن کرامت‌‎های اخلاقی و نگاه از منظر فرهنگی با رعایت مصالح منطقه ای، وجاهت ورزش کرمان را به نمایش بگذارید. امیدوارم با اتکال به خداوند متعال و با بهره گیری از تجربیات اندوخته، با سری افراخته و دلی افروخته، در خدمتگزاری به مردم عزیز کرمان و پیشکسوتان شریف صنعت مس، نهایت مساعی را به کار گیرید. توفیق، رفیق تعهد و تلاشتان باد."


تاریخ: 1389/5/12
کلمات کلیدی: ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: