برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

باجو در تیم ملی ایتالیا

ورزش > فوتبال  - همشهری آنلاین:
باجو موظف شد برای خروج تیم ملی ایتالیا از بحران به کمک این تیم بیاید.

پس از عم موفقیت تیم ملی ایتالیا، قهرمان جهان در سال 2006، در جام جهانی 2010 آفریقای جنوبی، تغییراتی در این تیم ایجاد شد. یکی از این تغییرات استفاده از بازیکن بزرگ و سابق این کشور، روبرتو باجو است که در سال 1994 به همراه تیم ملی نایب قهرمان جهان شد. قرار است وی به همراه دیگر ملی‌پوشان سابق ایتالیا برای رهایی تیم ملی  از بحران کنونی کمک کند. به گزارش کیکر به نقل از روزنامه رمی "لا رپوبلیکا"، به احتمال زیاد از ملی‌پوشان سال 82 از جمله جوزپه برگومی برای این منظور استفاده خواهد شد. حتی در این خصوص از آریگو ساچی،‌ سرمربی سال‌های گذشته تیم ملی، همچنین آنتونیو کابرینی و جانی ریورا نام برده می‌شود.

به گفته خود باجو، وی روز دوشنبه از سوی جان‌کارلو آبِته، رئیس فدراسیون فوتبال ایتالیا دعوت به همکاری شده است. اما توضیح بیشتری در این خصوص ارائه نداد. وی همچنین برای چزاره پراندلی که پس از جام جهانی به عنوان سرمربی جانشین مارچلو لیپی شده است، آرزوی موفقیت کرد.

انتظار می‌رود که فدراسیون فوتبال ایتالیا روز چهارشنبه (13 مرداد) این انتصاب را به طور رسمی اعلام کند.

باجو 43 ساله شش سال پیش در باشگاه برِشا به فعالیت فوتبالی خود پایان داد. او که در سال 1993 به عنوان مرد سال فوتبال جهان انتخاب شده بود، بیشتر به فعالیت در عرصه مربیگری فکر می‌کرد، گرچه پیشنهاد اینتر میلان برای هدایت تیم جوانانش را رد کرد.

 

تاریخ: 1389/5/12
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: