برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

دنيزلي در 70 سالگي داماد شد !

خبر اول صبح دوشنبه مطبوعات ورزشي ترکيه ، ازدواج مصطفي دنيزلي 70 ساله بود

سرمربي سابق تيم هاي پاس و پرسپوليس که يکي از دو مربي سرشناس کشور همسايه ايران است در هفتاد سالگي ، بار ديگر پاي سفره عقد نشست و زندگي جديد خود را با همسر 35 ساله اش اوين ايلچي که خانواده اي کردتبار است جشن گرفت تا خبر ازدواج او روي جلد معتبر ترين نشريات و روزنامه هاي ترک زبان نقش ببندد.

کمتر از دو ماه قبل بود که دنيزلي قرارداد سه ساله خود را با باشگاه بشيکتاش ترکيه فسخ کرد . او در سال 2009 و پس از سه سال فعاليت در فوتبال ايران توانست در بازگشت به کشورش خوش بدرخشد و بشيکتاش را در سه جام معتبر کشورش به اوج برساند و قهرماني را هم از آن خود کند. سال قبل هم تيم او يکي از تيم هاي بالاي جدول ليگ بود و دنيزلي پا به سن گذاشته توانست موفق تر از مربيان بزرگي چون فرانک رايکارد يا لوئيس آراگونس باشد.

او در پايان اين فصل و درحالي که پيشنهاد همکاري از باشگاه استيل آذين تهران داشت ، قرارداد خود را با بشيکتاش فسخ کرد. اين تصميم به خواست دنيزلي بود و در ايران اين شايعه را قوت بخشيد که او باري ديگر به ليگ برتر ايران برمي گردد و براي دومين بار تجربه موفق همکاري با مصطفي آجورلو را تکرار مي کند اما ناگهان اعلام شد اين مربي به دليل ضايعه مغزي در بخش مراقبت هاي ويژه بيمارستاني در ترکيه بستري شده است .
حتي آجورلو اعلام کرد حاضر است 4 ماه تيم خود را بي مربي نگه دارد تا شرايط دنيزلي براي بازگشت به مربيگري فراهم شود اما آنها پس از مدتي تصميم گرفتند ، تمباکوويچ کروات را براي تيم شان استخدام کنند چون تقريبا براي شان قطعي شده بود دنيزلي به ايران بر نمي گردد. اين مربي ترک در کشورش پس از فاتح تريم ، سرشناس ترين است. وقتي در استانبول ، ازمير و يا ديگر شهرهاي اين کشور از فوتبال و مربيان ترک تبار مي پرسي ، ابتدا همه با با هيجان از فاتح تريم اسم مي برند و در ميان همه مربيان ديگرچون سنول گونش ، نام دوم کسي نيست غير از دنيزلي که سبک فوتبالش ، هواداران بسياري را در فوتبال ايران دارد.
تصميم ناگهاني دنيزلي براي ترک بشيکتاش به بهانه بيماري و البته رد پيشنهادهاي بزرگ براي شروع فوتبال و سرانجام خبر ازدواج مجدد او را نشريات ترک زبان اينگونه تعبير کرده اند: « مربي کهنسال مي خواهد بازنشسته شود. او همسري جديد برگزيده و مي خواهد از اين پس دور از استرس نشستن روي نيمکت باشد.»

تاریخ: 1389/5/20
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: