برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

اختصاصي/ معصومي: انتقام شكست بازي‌هاي المپيك ‪ ۲۰۰۸‬پكن را گرفتم

ورزش. كشتي. فردين
تهران - نايب قهرمان رقابت‌هاي كشتي سنگين وزن ‪ ۲۰۰۹‬جهان در مورد قهرماني اش در جام حبيبي و موحد گفت: خوشبختانه توانستم در اين پيكارها ضمن شكست دادن بختيار احمد اف، انتقام شكست در المپيك پكن را از او بگيرم.

فردين معصومي روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا خاطر نشان كرد:
طبق تصميم كادر فني تيم ملي كشتي آزاد، قرار بر اين شد كه من به جاي تورنمنت لهستان در جام بين‌المللي موحد و حبيبي كشتي بگيرم كه اين تصميم در عمل نشان داد كه بسيار مفيد و حساب شده بود.

وي گفت: در جام موحد و حبيبي موفق شدم ضمن شكست دادن بختيار احمداف از روسيه، دلاگنف از آمريكا را نيز شكست دهم كه در واقع مبارزه با اين دو حريف سنگين وزن و باتجربه، براي من لازم و سازنده بود.

دارنده مدال طلاي وزنه ‪ ۱۲۰‬كيلوگرم رقابت‌هاي جام حبيبي و موحد ادامه داد:
حريف روسي من همان كشتي‌گيري بود كه در پيكارهاي انتخابي كشورش رودر روي بلال ماخوف قرار گرفت و مغلوب او شد. حضور وي در جام موحد و حبيبي نشان داد كه سطح اين پيكارها در حد قابل قبولي قرار داشت و در اين رقابت ها كشتي گيران خوبي به كشورمان آمده بودند.

معصومي كه بلافاصله بعد از اين رقابت‌ها عازم خانه كشتي تهران و اردوي تيم ملي شد، ادامه داد: عزم خود را جزم كردم كه در رقابت‌هاي جهاني ‪۲۰۱۰‬ مسكو و يا بازي‌هاي آسيايي گوانگ ژو حضور يابم و به همين دليل به هيچ عنوان، زمان باقي مانده را براي تمرينات آماده‌سازي از دست نخواهم داد.

نايب قهرمان رقابت‌هاي جهاني ‪ ۲۰۰۹‬دانمارك ياداور شد : به هيچ عنوان خودم را از هم اكنون در تركيب تيم ملي نمي‌بينم چرا كه كادر فني تيم ملي تمامي مدعيان حاضر در اردوي آماده‌سازي را با دقت زير نظر دارد و مطمئنا بهترين و آماده‌ترين كشتي گيران را به رقابت‌هاي جهاني و بازي‌هاي آسيايي اعزام خواهد كرد.

تاریخ: 1389/5/12
کلمات کلیدی: ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: