برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

عبدی در گفتگو با مهر:درگیری در رختکن پرسپولیس دروغ است/ این فصل ستاره تحویل می‌دهیم

مربی تیم فوتبال پرسولیس با رد درگیری‌ در رختکن این تیم پس از شکست مقابل صبا،گفت: اتفاقاتی که در روزنامه ها به آن اشاره شده است، صحت ندارد.

حسین عبدی در گفتگو با مهر با اشاره به بازی خوب پرسپولیس مقابل صبای قم اظهار داشت: طبیعتا از نتیجه بازی نه بازیکنان و نه اعضای کادر فنی رضایت نداشتند اما از بعد فنی بازیکنان عملکرد خوبی داشتند. تمریناتی که در طول هفته برای هماهنگی بازیکنان برگزار کردیم، بسیار نتیجه بخش بود چرا که بازیکنان پیشرفت چشمگیری داشتند.

وی افزود: بازیکنان در تمام دقایق بازی به خصوص در نیمه دوم صاحب توپ و میدان بودند اما متاسفانه این موقعیت ها را با بی دقتی به هدر دادند.

مربی تیم فوتبال پرسپولیس درمورد بازی دفاعی شاگردان محمود یاوری گفت: بیشتر تیم هایی که مقابل پرسپولیس قرار می گیرند، بعضا روی به بازی دفاعی می آورند چرا که با این رویه احتمال امتیاز گرفتن آنها بیشتر است. صبا هم مثل تمام این تیم‌ها ابتدا به فکر گل نخوردن و سپس در فکر گل زدن بود. آنها در کار دفاعی موفق بودند و در نهایت نتیجه را به سود خود رقم زدند.

حسین عبدی با رد عملکرد ضعیف مهاجمان پرسپولیس اظهار داشت: اصلا با این موضوع موافق نیستم. مهمترین دلیل گل نزدن مهاجمان قرار نداشتن در شرایط آرمانی است. این بازیکنان باید زمان بیشتری در کنار هم باشند و با پیدا کردن شناخت بیشتری از یکدیگر، خط حمله موفقی را تشکیل بدهند.

این مربی در مورد اظهارات غلامرضا رضایی مبنی بر اینکه در این مسابقه اصلا صاحب موقعیت نشد، تصریح کرد: رضایی در این مسابقه از محوطه هجده قدم فاصله گرفته بود و با حرکت پشت این محوطه در فکر موقعیت سازی بود.

وی افزود: در خیلی موارد پیش می آید که بازیکن با در نظر گرفتن شرایط چنین تصمیماتی می گیرد. شلوغی خط دفاعی صبا باعث شده بود رضایی که تحرک بالایی دارد با این حرکات، خط دفاع را آزار بدهد.

"برخی می‌گویند در ترکیب پرسپولیس ستاره ای دیده نمی شود و این تیم نمی تواند عملکردی مثل تیم های سپاهان و استیل آذین در راه رسیدن به قهرمانی داشته باشد." حسن عبدی در مورد این موضوع گفت: متاسفانه این افراد فصل پیش هم همین حرف ها را می زدند اما به کجا رسیدند؟

مربی تیم فوتبال پرسپولیس ادامه داد: به قول این افراد پرسپولیس فصل پیش هم ستاره نداشت اما همین بازیکنان اگر بیشتر دقت می‌کردند علاوه بر جام حذفی می توانستند قهرمان لیگ برتر هم  بشوند. معتقدم ستاره باید از دل یک تیم بیرون بیاید، نه اینکه از بیرون به تیم بیاید.

عبدی افزود: پرسپولیس شاید در حال حاضر ستاره نباشد اما ما روی همین بازیکنان کار می کنیم و ستاره تحویل می دهیم. در پرسپولیس بازیکنان کلیدی وجود دارد که بیشتر از ستاره ها راه‌گشا هستند.

این مربی در پاسخ به این سوال که "هروه اوسال" از چه زمانی می‌تواند برای پرسپولیس بازی کند؟، گفت: من هنوز بازی هروه را ندیدم و نمی توانم درباره او نظر بدهم. این بازیکن در تمرینات عملکرد قابل قبولی داشته و فیزیک بدنی خوبی دارد. ظاهرا برای بازی کردن با مشکلات اداری و صدور کارت روبرو است که اگر زودتر حل بشود با نظر علی دایی از او استفاده می کنیم.

وی درمورد اتفاقاتی که در رختکن پس از شکست رخ داد، اظهار داشت: این اتفاقاتی که روزنامه ها نوشتند اصلا صحت ندارد و دروغ محض است. بین دو نیمه صحبت هایی انجام دادیم و همه دیدند که پرسپولیس در نیمه دوم عملکرد بهتری داشت اما پس از بازی کسی با کسی درگیر نشده که اینقدر بزرگ جلوه اش دادند.

مربی تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به پنالتی که تیاگو از دست داد، گفت: فکر می کنم در تمام این مدت این اولین پنالتی بود که تیاگو خراب کرد. از اول هم قرار بود در غیاب زارع این بازیکن پنالتی بزند چرا که همیشه چزء بهترین پنالتی زن ها بوده است. به هرحال قسمت این بود پنالتی تیاگو خراب شود.

حسین عبدی در پایان در خصوص بازی آینده مقابل سایپا گفت: دو تیم شناخت کافی از یکدیگر دارند و همین باعث افزایش جذابیت بازی می شود. سایپا حریف قدرتمندی برای ماست اما پرسپولیس می داند با چه شیوه ای مقابل سایپا بازی کند.

تیم فوتبال پرسپولیس روز جمعه در هفته سوم رقابت های لیگ برتر در ورزشگاه خالی از تماشاگر آزادی، به مصاف سایپا می رود.


تاریخ: 1389/5/12
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: