برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

ترابیان به مهر خبر داد:تیم ملی فوتسال روسیه آبان ماه برای دو بازی تدارکاتی به ایران می‌آید

ملی پوشان فوتسال روسیه برای برگزاری دو دیدار تدارکاتی با تیم ملی فوتسال کشورمان، آبانماه سالجاری به ایران خواهند آمد.

عباس ترابیان، رئیس کمیته فوتسال فدراسیون فوتبال در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن اعلام این خبر افزود: طی سفری که چندی پیش به کشور روسیه داشتیم، تفاهم نامه‌ای با مسئولان فدراسیون فوتبال این کشور به امضا رساندیم که از مفاد آن همکاری در سطوح مختلف، برگزاری دیدارهای دوستانه و ... بود.

وی در ادامه افزود: در همین راستا من اولین گام را با دعوت از تیم ملی فوتسال روسیه به ایران برداشتم و قرار شده است تیم ملی فوتسال این کشور آبانماه سالجاری بعد از اتمام مسابقات لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های کشور به ایران آمده و دو دیدار دوستانه را مقابل تیم ملی ایران برگزار کند.

براین اساس تیم ملی فوتسال روسیه 19 و 20 آبانماه سالجاری به ایران می آید و دو دیدار تدارکاتی را مقابل تیم کشورمان برگزار می کند.

ترابیان در خصوص انتخاب محل برگزاری این بازی گفت: هنوز مکان برگزاری این دو بازی مشخص نشده است. سعی می کنیم بهترین مکان را که شایسته پذیرایی از دو تیم ایران و روسیه باشد را برای برگزاری دیدارهای این دو تیم انتخاب کنیم.

وی در پاسخ به این پرسش که "آیا یکی از این دو دیدار در شهر ارومیه و سالن غدیر این شهر برگزار می شود؟"، گفت: متاسفانه مسئولانی که در امر برگزاری دیدار امید ایران با برزیل در ارومیه با ما همکاری کردند، هنوز به تعهدات خود عمل نکرده‌اند و به همین خاطر فکر نمی کنم بتوانیم این شهر را برای میزبانی بازی ایران - روسیه انتخاب کنیم.


تاریخ: 1389/5/12
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: