برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

از سوی افشین قطبی/اسامی بازیکنان تیم ملی فوتبال اعلام شد / علی‌کریمی خط خورد

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان اسامی بازیکنان این تیم برای برگزاری دیدار تدارکاتی با تیم ملی فوتبال ارمنستان را اعلام کرد که در بین آنها نامی از علی کریمی ، مرد معترض بعد از اردوی اتریش ، دیده نمی شود.

به گزارش خبرنگار مهر، مهدی رحمتی، هادی عقیلی، احسان حاج صفی، سید جلال حسینی، خسرو حیدری، از سپاهان، علیرضا حقیقی ،حمیدرضا علی عسکر ، محمد نوری، هادی نوروزی، غلامرضا رضایی از پرسپولیس، فرزاد آشوبی، میلاد میداوودی، ایمان مبعلی، حنیف عمران زاده از استقلال، کریم انصاری فر از سایپا، حسن اشجاری و میلاد زنیدپور از استیل آذین، قاسم حدادی فر، سید محمدی حسینی، محمدرضا خلعتبری از  ذوب آهن، ابراهیم میرزاپور از پیکان قزوین، محمد نصرتی از تراکتورسازی تبریز، پژمان نوری و مهرداد اولادی از ملوان بندرانزلی نفراتی هستند که تمرینات خود را زیر نظر کادر فنی پیگیری می کنند.

در فهرست اعلام شده از سوی افشین قطبی نام علی کریمی که در چند هفته اخیر حاشیه های زیادی به همراه داشت، دیده نمی شود.

بازیکنان تیم ملی فوتبال کشورمان روز 17 مردادماه در کمپ تیم های ملی حاضر می شوند و روز هجدهم از ساعت 10:30 و 17:00 تمرینات خود را در کمپ تیم های ملی پیگیری می کنند سپس 19 مردادماه تهران را به مقصد ارمنستان ترک خواهند کرد و بعد از ظهر در استادیوم ارمنستان تمرینات ریکاوری انجام می دهند.   تیم ملی فوتبال کشورمان روز 20 مرداد ماه یک دیدار تدارکاتی با تیم ملی ارمنستان برگزار خواهد کرد و روز بیست و یکم ارمنستان را به مقصد ایران ترک می کند.
تاریخ: 1389/5/12
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: