برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

در گفتگو با مهر عنوان شد:استیناف برای پرونده دایی به اجماع کامل نرسید/ صدور رای تا هفته آینده

رئیس کمیته استیناف فدراسیون فوتبال با اعلام اینکه اعضای این کمیته در مورد پرونده شکایت علی دایی از فدراسیون فوتبال به اجماع کامل دست نیافت، تصریح کرد: برای رسیدگی به جزئیات این پرونده به یک هفته دیگر زمان نیاز داریم.

علیرضا صالحی در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن بیان این مطلب با اشاره به نشست عصر روز دوشنبه کمیته استیناف برای رسیدگی به پرونده شکایت علی دایی اظهار داشت: در این جلسه قرارداد علی دایی با فدراسیون فوتبال، دوفقره متمم این پرونده و لوایح طرفین در خصوص این پرونده بازخوانی شد ولی در نهایت به دلیل وجود برخی ابهامات این نشست منتهی به صدور حکم نشد.

صالحی تصریح کرد: با توجه به تفاسیری که از متن قرارداد وجود دارد برای بررسی بیشتر جزئیات پرونده مقرر شد تا توضیحات وکیل آقای دایی را هم بشنویم تا با آگاهی و اشراف کامل نسبت به این پرونده اعلام رای کنیم که تصور می کنم این رای ظرف یک هفته تا 10 روز آینده اعلام شود. 

وی در خصوص طولانی شدن رای کمیته استیناف اظهار داشت: اعضای کمیته استیناف در همین جلسه نیز می توانستند درباره این پرونده اعلام رای کنند ولی ترجیح دادیم این رای به بعد از شنیدن اظهارات وکیل آقای دایی و ابهاماتی که اعضای در مورد استدلال ها ایشان دارند موکول شود.

رئیس کمیته استیناف اختلاف اصلی در این پرونده را به تفسیری که طرفین از متن قرارداد دارند، مرتبط دانست و اظهار داشت: فدراسیون فوتبال با برداشتی که از قرارداد دارد مبلغ یکسال از قرارداد دایی را پرداخت کرده و خود را تنها متعهد به پرداخت 9 ماه دیگر آن می داند در حالیکه دایی اعتقاد دارد با توجه به اخراج وی از تیم ملی، فدراسیون موظف به پرداخت 2 سال از قرارداد است و ضمن اینکه وی اعتقاد دارد هیچگونه متممی را در قراردادش با فدراسیون فوتبال امضا نکرده است. 

صالحی در پایان تصریح کرد: درنشست روز دوشنبه آینده پرونده شکایت دایی از فدراسیون فوتبال مورد بررسی نهایی قرارخواهد گرفت و امیدواریم پس از شنیدن صحبت های وکیل آقای دایی بتوانیم به استدلالات کافی برای صدور حکم برسیم.


تاریخ: 1389/5/12
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: