برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

هندبالیست های بزرگسال در تهران و مجارستان اردو می‌زنند

مرحله جدید اردوی تیم ملی هندبال بزرگسالان ایران برای حضور در گوانگژو در تهران و مجارستان برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، با پایان یافتن رقابتهای هندبال قهرمانی جوانان آسیا در تهران مرحله جدید اردوی تیم ملی هندبال بزرگسالان برای شرکت در بازیهای آسیایی گوانگژو از فردا در تالار هندبال تهران آغاز می شود.

"ماجک" سرمربی اسلوونیایی تیم ملی هندبال بزرگسالان در مدت یک ماه اقامت خود در ایران در تمام بازیهای تدارکاتی و مسابقات قهرمانی آسیا در رده جوانان حاضر بود تا بتواند بهترین نفرات این رده سنی را هم به جمع ملی پوشان اضافه کند.

فرهاد شفیعی ، محمد مهدی عسگری، سعید برخورداری، الله کرم استکی، سجاد استکی، محسن بابا صفری، بهروز نجفیان، میلاد مسائلی و مصطفی ساداتی از تیم فولاد مبارکه سپاهان اصفهان، مهدی بیجاری، جواد خرمی از دانشگاه آزاد اسلامی، عباس اسدزاده، محمدرضا رجبی، رحیم مومنی زاده، علی تاجبخش، ایمان احسان نژاد واحسان ابویی از ذوب آهن اصفهان، امین کاظمی، جواد دلجو و جلال کیانی از سنگ آهن بافق یزد، جواد زنگنه، امید سه کناری، حسن خلیقی از شهرداری کرمان، مهرداد صمصامی، مسعود ظهرابی، مجتبی کرمیان از مس کرمان، عرفان سعید از کردستان و مهدی مقصودی از کرمانشاه ترکیب حاضرین در اردوی تهران را تشکیل می دهند.

"بوروت ماجک" به عنوان سرمربی، علیرضا حبیبی مربی، حیدری سرپرست و شادان فر فیزیوتراپ این تیم را در تمرینات همراهی می کنند.

اردوی جدید هندبالیست های بزرگسال از 13 تا 18 مردادماه در تهران برپا می شود. 27 نفر از هندبالیست های حاضر در این اردو به همراه کادر فنی از 18 تا 29 مردادماه به اردو و مسابقات تدارکاتی مجارستان اعزام می شوند. فدراسیون هندبال برگزاری 8 بازی تدارکاتی را در این کشور برای ملی پوشان ایران تدارک دیده است.


تاریخ: 1389/5/12
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: