برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

نصيرزاده: ترجيح مي‌دهم ديگر كارشناس داوري فوتبال نباشم

هوشنگ نصيرزاده اظهار داشت: تخصص اصلي من تدريس در دوره‌هاي مديريت فوتبال و ساختارسازي در باشگاه‌هاي حرفه‌اي است نه كارشناسي در فوتبال. به همين دليل با ابلاغ كميته آموزش تقريبا تمام دوره‌هاي مديريت و باشگاه‌داري در ايران را بنده تدريس مي‌كنم چون داراي 4 گواهينامه بين المللي از فيفا در اداره تشكيلات فوتبال و باشگاه‌داري هستم.

وي ادامه داد: در تهران، پاكستان و هندوستان اين دوره‌ها را گذرانده‌ام. ترجيح مي‌دهم از تخصص اصلي خودم كه مديريت باشگاه‌داري است استفاده كنم نه از كارشناسي داوري. به شهادت علي كفاشيان و مهدي تاج در شروع كار آنها در فدراسيون فوتبال، بنده اغلب آيين‌نامه‌هاي مصوب و در انتظار تصويب را پيش نويس كرده‌ام. قرارداد حرفه‌اي كه الان بين باشگاه‌ها و بازيكنان امضا مي‌شود را من تدوين كرده‌ام.

نصيرزاده با اشاره به اساسنامه سازمان ليگ حرفه‌اي عنوان كرد: اين اساسنامه را قبل از ثبت شركت‌ها بازنويسي كردم. آيين‌نامه نقل و انتقالات، آيين نامه كميته وضعيت بازيكنان، كميته داوران، كميته آموزش، كارگزاران رسمي داخلي، اساسنامه جديد فدراسيون، اصول برگزاري مسابقات و چندين آيين‌نامه ديگر كه در دفتر كار رئيس فدراسيون در انتظار بازبيني است را من نوشتم.

نصيرزاده يادآور شد: براي تمام تيم‌هاي ليگ برتر و ليگ دسته اول فوتبال ايران آيين نامه انضباطي داخلي نوشتم كه برخي از تيم‌ها مانند شاهين بوشهر، استيل آذين، راه آهن، سپاهان، مقاومت سپاسي، برق شيراز، استقلال اهواز، فولاد خوزستان، پاس همدان، ملوان انزلي و صبا با وجود دريافت اين آيين‌نامه‌ها از من تشكر هم نكردند چون تلقي افكار عمومي از من فقط كارشناس داوري است و انتظار شنيدن خطا و اوت و پنالتي را از بنده دارند.

نصيرزاده با اشاره به همكاري احتمالي خود با برخي باشگاه‌ها گفت: بحث كارشناسي، موضوع اصل قرارداد احتمالي همكاري‌ام با باشگاه‌ها را مي‌تواند تحت تأثير قرار دهد و براي افرادي كه نگاه حرفه‌اي به فوتبال ندارند سوء تعبير ايجاد كند. به همين دليل ترجيح مي‌دهم كه به جز در مواقع حساس كه نياز رسانه‌اي است به طور عام كارشناسي داوري را كنار بگذارم و تخصص خودم را در اختيار باشگاه‌هاي حرفه‌اي فوتبال ايران قرار دهم.
تاریخ: 1389/5/12
موضوع: فوتبال
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: