برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

گزارش سي.ان.ان از حضور كشتي گيران آمريكايي در ايران

ورزش. جام حبيبي و موحد. كشتي گيران آمريكايي
تهران - شبكه تلويزيوني سي.ان.ان روز سه شنبه گزارشي ازحضور ورزشكاران آمريكايي در رقابتهاي بين‌المللي كشتي آزاد جام حبيبي و موحد كه در ايران برگزار شد، پخش كرد.

به گزارش گروه اخبار صوتي و تصويري ايرنا، سي.ان.ان گزارش كرد درحالي كه تنش ببين ايران و آمريكا برسر اعمال تحريم‌هاي تازه درمورد برنامه هسته اي ايران و موضوع حقوق بشر بالا گرفته است حضور كشتي گيران آمريكايي در اين تورنمت مورد توجه قرار گرفت.

اين شكبه خبري گزارش كرد با توجه به تنش‌هاي سياسي بين‌المللي بين اين دو كشور، كشتي گيران در جام حبيبي و موحدي در سالن ورزشي در مازندران ايران ، بر رقابتي سالم متمركز بودند.

ريموند جردن كشتي گير آمريكايي برگزاري اين رقابت بين‌المللي و مردم ايران را ستود و كشتي را ورزش ملي در ايران دانست.

ون ستوك سرمربي تيم كشتي آمريكا درمورد برگزاري اين تورنمنت بين‌المللي درايران گفت، ورزش ملت‌ها را به هم نزديك مي‌سازد و كدورت‌ها را مي‌زدايد وي به اين نكته اشاره كرد كه رقابت با تيم قوي همچون ايران باعث كسب تجربه‌اي خوب در بين ورزشكاران است واين امر را مثبت خواند.

سي.ان.ان در انتهاي اين گزارش گفت در اين دوره از رقابت‌ها كه ‪ ۱۰‬كشور درآن حضور داشتند، آمريكا نتيجه را به رقيب خود واگذار كرد و ايران به پيروزي دست يافت .

اين شبكه خبري متذكر شد ايران ‪ ۶‬مدال طلا دو نقره و يازده برنز در اين مسابقات كسب كرد اما آمريكا تنها چهار مدال به دست آورد.

نخستين دوره رقابت‌هاي بين‌المللي كشتي آزاد جام حبيبي و موحد در روزهاي ‪ ۹‬و ‪ ۱۰‬مردادماه و با حضور كشتي گيراني از ‪ ۱۰‬كشور از جمله آمريكا در سالن امامعلي حبيبي شهرستان قائمشهر برگزار شد.، كه تيم ايران با كسب ‪۶‬ مدال طلا، ‪ ۲‬مدال نقره و ‪ ۱۱‬مدال برنز به مقام قهرماني دست يافت و تيم‌هاي روسيه و آمريكا نيز به ترتيب دوم و سوم شدند.
تاریخ: 1389/5/12
کلمات کلیدی: ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: