برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

معاون پارلماني رييس جمهور: فدراسيون فوتبال در مورد وقايع ورزشگاه آزادي منصفانه قضاوت كند

ورزش. داخلي. فوتبال. معاون رييس جمهور
تبريز- معاون پارلماني رييس جمهور گفت: ازفدراسيون فوتبال انتظار داريم در مورد وقايع ورزشگاه آزادي، به طور منصفانه قضاوت كند.

حجت‌الاسلام سيدمحمدرضا ميرتاج الديني روز سه شنبه درجمع خبرنگاران افزود:
فدراسيون بايد با عوامل ايجاد اين حوادث به طور يكسان برخورد كند و در محروم كردن هواداران دو تيم نيز به طور مساوي عمل كند.

وي گفت: براي جلوگيري از جريحه دار شدن عواطف هواداران تيمهاي مختلف، فدراسيون بايد دقت بيشتري به خرج دهد و ازتكرار اينگونه رفتارهاي غيرورزشي در ورزشگاهها ممانعت به عمل آورد.

حجت‌الاسلام ميرتاج الديني اظهارداشت: در گذشته نيز اين بحثها در بين دو تيم پيروزي و استقلال تهران وجود داشت و احساس مي‌كنم عده‌اي درصدد جايگزين كردن تراكتورسازي به جاي يكي از اين تيمها هستند.

وي خاطرنشان كرد: چطور زماني كه تراكتورسازي در ورزشگاه يادگار امام (ره) تبريز و در حضور ‪ ۷۰‬هزار نفر بازي مي‌كند اين مشكلات و حوادث به وجود نمي آيد؟
وي بيان داشت: نبايد اجازه دهيم عده‌اي با مقاصد معلوم و شعارهاي غير ورزشي و سياسي، كل مجموعه را زير سئوال ببرند و خود تماشاگران بايد اين مشكلات را مديريت كنند.

طرفداران منتسب به تيمهاي فوتبال تراكتورسازي تبريز و پيروزي تهران در جريان بازي اين دو تيم با يكديگر در ورزشگاه آزادي به دليل سردادن شعارهاي غيرورزشي و فحاشي نسبت به يكديگر، با جريمه كميته انضباطي روبرو شدند.

براساس اين راي، طرفداران تراكتورسازي به دو جلسه و طرفداران پيروزي به يك جلسه محروميت ازهمراهي تيم هايشان محروم هستند.تاریخ: 1389/5/12
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: