برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

كاپيتان تيم ملي فوتبال بانوان زير ‪ ۱۵‬سال : با آمادگي كامل راهي المپيك ‪ ۲۰۱۰‬سنگاپور خواهيم شد

ورزش. داخلي. فوتبال. بانوان
كاپيتان تيم ملي فوتبال بانوان زير ‪ ۱۵‬سال كشور گفت: پس از برگزاري اردوها و تمرين‌هاي مختلف اعضاي اين تيم با آمادگي كامل راهي المپيك ‪۲۰۱۰‬ سنگاپور خواهند شد.

مهديه آميغي روز سه شنبه در گفت و گو با ايرنا افزود: تيم ملي فوتبال بانوان كشور براي نخستين بار در المپيك شركت مي‌كند و اميدوارم اين تيم در اين رقابت‌ها موفق و سربلند باشد .

وي تاكيد كرد: تيم ملي فوتبال بانوان زير ‪ ۱۵‬سال پس از ‪ ۱۱‬روز برگزاري اردوي آماده‌سازي و چند ديدار تداركاتي در كشور تايلند به ايران بازگشت و مربيان و كادر فني تيم ملي از عملكرد بازيكنان در اين اردو رضايت داشتند كاپيتان تيم ملي فوتبال بانوان زير ‪ ۱۵‬سال افزود: از ‪ ۱۳‬سالگي فعاليت ورزشي خود را در رشته فوتسال آغاز كردم و در المپياد ايرانيان در سال گذشته از سوي مربيان تيم ملي به اردوي تيم ملي دعوت شدم.

وي ادامه داد: بيش از ‪ ۷‬ماه است كه در رشته فوتبال فعاليت دارم و پس از اين كه توانايي خود را به مربيان كادر فني به اثبات رساندم به عنوان عضو ثابت و كاپيتان تيم ملي براي شركت در المپيك ‪ ۲۰۱۰‬سنگاپور انتخاب شدم.

تيم ملي فوتبال بانوان زير ‪ ۱۵‬سال ايران از ‪ ۱۸‬مرداد تا ‪ ۷‬شهريور ماه در المپيك ‪ ۲۰۱۰‬سنگاپور شركت مي‌كند .تاریخ: 1389/5/12
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: