برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

تیم فوتبال زیر 16 سال در پنجمین دیدار تدارکاتی به پیروزی رسید

تیم فوتبال زیر 16 سال ایران در پنجمین دیدار تدارکاتی‌اش در اردوی آماده‌سازی آلمان برابر تیم "اف سی زولد" به پیروزی دست یافت.

به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال زیر 16 سال کشورمان که برای برپایی اردوی آماده سازی و انجام دیدارهای تدارکاتی راهی آلمان شده است، در پنجمین دیدار تدارکاتی‌اش در این کشور برابر تیم "اف سی زولد" که در دسته سوم آلمان بازی می‌کند، به پیروزی 5 بر صفر دست یافت.

در این دیدار علی فتحیان(3 گل) و وحید نجفی و سجاد کرمان(هر کدام یک گل) گل‌های تیم فوتبال زیر 16 سال ایران را به ثمر رساندند.

پیش از این شاگردان اکبر محمدی برابر تیم‌های "تسه هو ساندربرگ"، "کونکوردیا کیله"، "اف سی هورسنس" و "سن پائولی" به پیروزی رسیده بودند.

تیم فوتبال زیر 16 سال کشورمان در آخرین دیدار تدارکاتی در اردوی آماده سازی آلمان امشب (سه شنبه شب) برابر تیم جوانان هامبورگ قرار می‌گیرند. همچنین یکی از ایرانیان مقیم شهر هامبورگ، اعضای کادر فنی و بازیکنان تیم ایران را امشب به صرف شام دعوت کرده است.

تیم فوتبال زیر16 سال ایران برای حضور در مسابقات فوتبال قهرمانی زیر 16 سال (نوجوانان) آسیا که از دوم تا شانزدهم آبان 1389در شهر تاشکند ازبکستان برگزار خواهد شد، آماده می‌شود. این تیم که قهرمان دوره گذشته این رقابت‌هاست در گروه B مرحله مقدماتی با تیم‌های سوریه، کره شمالی و عمان همگروه است.
 


تاریخ: 1389/5/12
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: