برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

برای بازی دوستانه مقابل ارمنستان؛ 24 بازیكن به تیم ملی فوتبال دعوت شدند

سرمربی تیم ملی ایران اسامی 24 بازیكن را برای دیدار دوستانه مقابل ارمنستان اعلام كرد . افشین قطبی برای بازی تداركاتی مقابل ارمنستان 24 بازیكن زیر را به اردو فراخوانده است:

مهدی رحمتی، هادی عقیلی، احسان حاج صفی، سید جلال حسینی، خسرو حیدری از سپاهان، علیرضا حقیقی،حمیدرضا علی عسكر، محمد نوری، هادی نوروزی، غلامرضا رضایی از پرسپولیس، فرزاد آشوبی، میلاد میداودی،ایمان مبعلی،حنیف عمران زاده از استقلال،كریم انصاری فرد از سایپا،حسن اشجاری و میلاد زنیدپور از استیل آذین،قاسم حدادی فر ،سید محمدی حسینی،محمدرضا خلعتبری از ذوب آهن،ابراهیم میرزاپور از پیكان قزوین،محمد نصرتی از تراكتورسازی تبریز، پژمان نوری و مهرداد اولادی از ملوان بندر انزلی.

اسامی تیم ملی در حالی اعلام شده كه نامی از علی كریمی در این فهرست دیده نمی‌ شود.

بازیكنان 17 مرداد در كمپ تیم های ملی حضور داشته و روز 18 مرداد در ساعت 10:30 و 17 تمرینات خود را در كمپ تیم های ملی پیگیری كرده، سپس 19 مرداد ماه تهران را به قصد ارمنستان ترك كرده و بعد از ظهر در استادیوم ارمنستان،تمرینات بازیابی خود را انجام می دهند.

تیم ملی بیستم مرداد ماه یك دیدار تداركاتی با تیم ملی ارمنستان برگزار كرده و روز بیست و یكم ارمنستان را به مقصد ایران ترك می كند.
تاریخ: 1389/5/12
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: