برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

معدنچي: علي کريمي فداکاري کرد

مهرزاد معدنچي هافبک چپ پاي استيل آذين درباره شرايط خود در اين تيم گفت: حضور بازيکنان خوب و سطح بالا در استيل آذين، شرايط تيم ما را بسيار خوب و ايده آل کرده اما به نوعي توقعات را نيز از تيم ما بالا برده است.

جدا از تجربه بسيار زياد و پتانسيل فني بالاي بازيکنان مان، بايد بگويم اتحاد، يکدلي و فداکاري بازيکنان براي نيل به يک هدف مشترک، مسئله مهمي است که ما را بهرسيدن به قهرماني و اهداف تعيين شده اميدوار کرده است.

معدنچي در رابطه با بازي با پاس و حضور علي کريمي در قلب خط دفاعي استيل آذين مي گويد : علي کريمي واقعا بزرگي و فداکاري کرد که در آن شرايط حساس پذيرفت که در خط دفاعي بازي کند. من فکر مي کنم کريمي با اعتماد به نفس بالا و از آنجا که تنها به موفقيت تيم فکر مي کرد توانست نمايشي عالي در آن پست ارائه دهد. همه مي دانند پست اصلي علي کريمي مهاجم يا هافبک هجومي است و در خط حمله توانايي به مراتب بيشتري دارد اما با اين جو دوستانه و يکدلي اي که در ميان بازيکنان تيم به وجود آمده او در قبال تيم و هم تيمي هايش احساس مسئوليت کرد و در قلب خط دفاع قرار گرفت تا به استيل آذين براي رسيدن به اين 3 امتياز حساس کمک کند.

وي در خصوص حضور پر تعداد بازيکنان در جناح چپ و احتمال نيمکت نشيني تعدادي از بازيکنان بزرگ اين تيم در بازيهاي آينده استيل آذين هم تاکيد کرد : براي تيمي که مي خواهد قهرمان شود، ضروري است که در هر پست بازيکنان خوبي داشته باشد. ضمن آنکه من اصلا نگران نيستم. هرچند که در استيل آذين بازيکنان بزرگي در هر پست حضور دارند اما اين باعث تلاش بيشتر و ايجاد رقابت مي شود که در نهايت به سود تيم خواهد بود.
 

تاریخ: 1389/5/20
کلمات کلیدی:
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: