برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

پژمان نوري: وينگادا پيشنهاد داده بود به تيمش بروم

سپاهان جلوي ما كار خاصي نكرد و فقط مستقيم بازي كرد. من به ملوان اميدوارم و مطمئنم بهتر هم مي‌شويم، ضمن اينكه داور يك پنالتي تيم ما را نگرفت درست مثل بازي پارسال

پژمان نوري كاپيتان تيم ملوان در نهايت در انزلي ماندني شد. او كه قبل از سفر با اردوي تيم ملي توافق‌نامه‌اي با هيئت مديره ملوان امضا كرده بود. پاي امضاي خودش ايستاد تا يك بار ديگر در جمع ملوانان بماند با پژمان بعد از بازي با سپاهان صحبت كرديم. مسابقه‌اي كه او عقيده دارد بايد به نفع ملوان به پايان مي‌رسيد.

*آقاي نوري چه خبر؟

خبر خواستي نيست خستگي در مي‌كنم.

*چطور؟

تازه از اصفهان به انزلي برگشته‌ايم چون با اتوبوس برگشته‌ايم. مدت زيادي در راه بوديم و زمان زيادي هم خستگي در كنيم.

*مگر با هواپيما برگشتيد؟

خير. رفتني با هواپيما رفتيم اما برگشت با اتوبوس آمديم.

*چه شد كه در ملوان مانديد؟

به هر حال من توافق كرده بودم كه بمانم مسأله پول پارسالم هم بود، ضمن اينكه اينجا را دوست دارم و ملوان را تيم خودم مي‌دانم.

*اما پيشنهادهاي ديگري هم داشتي؟

از اتريش كه برگشتيم آقاي هدايتي با من تماس گرفت و گفت هر جا هستي خودت را برسان تا قرارداد ببنديم. اما به هر حال قسمت نبود.

*ماجراي پيشنهاد تيم كره‌اي چه بود؟

آن هم بود، نلو وينگادا من را براي تيمش مي‌خواست. اتفاقاً‌ اين تيم شرايط مالي خوبي هم داشت و رفتن به آنجا از نظر مالي به سودم مي‌شد.

*حالا كه ماندي براي ملوان چه عنواني پيشنهاد مي‌كني؟

بازي اول كه خوب نبوديم، اما در بازي دوم بايد سپاهان را مي‌برديم، اگر مهران جعفري به سپاهان گل مي‌زد به نظر من با 3 امتياز به انزلي برمي‌گشتيم. سپاهان جلوي ما كار خاصي نكرد و فقط مستقيم بازي كرد. من به ملوان اميدوارم و مطمئنم بهتر هم مي‌شويم، ضمن اينكه داور يك پنالتي تيم ما را نگرفت درست مثل بازي پارسال.

*از مديرعامل تيمتان چه خبر؟

خبر خاصي نيست، سلامتي.
 

تاریخ: 1389/5/20
کلمات کلیدی: ، ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: