برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

رجبي: فرصت بدهيم استقلال چهره واقعي خود را نشان خواهد داد

ورزش. فوتبال. فوتبال
پيشكسوت تيم فوتبال استقلال تهران گفت: تيم‌هاي بزرگ به بازيكنان بزرگ نياز دارند و براي هماهنگي بين اين نفرات بايد از فرصت و زمان كافي بهره جست تا اين بازيكنان بتوانند چهره واقعي خود را نشان دهند.

رضا رجبي روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا افزود: استقلال تيم بزرگي است و از حمايت هواداران بيشمار خود نيز بهره مي‌برد، اين تيم از كادر فني خوب و بازيكنان توانمند تشكيل شده است و در صورتي كه به اين گروه فرصت و مجال كافي را بدهيم بدون شك بايد منتظر درخشش آبي پوشان در ليگ برتر باشيم.

وي ادامه داد: استقلال همواره جزو برترين تيم‌هاي ايراني بوده و براي خود در آسيا صاحب نام و شهرت است، طبيعي است كه در ابتداي فصل مشكلاتي در اين تيم ديده شود اما نبايد به آن دامن زد بلكه بايد با دادن زمان كافي اين فرصت را براي كادر فني و بازيكنان مهيا كتيم تا با خارج شدن از فشارهاي ابتدايي ليگ در مسير درست گام بردارند.

پيشكسوت تيم فوتبال استقلال تهران خاطر نشان كرد: اگر به فهرست بازيكنان استقلال نظري داشته باشيم ، خواهيم ديد كه اين تيم از بازيكناني كه داراي پتانسيل بالايي هستند، تشكيل شده است كه اين امر تمام نگراني‌ها را از بين مي‌برد .

وي در مورد اتفاقات ابتدايي ليگ گفت: فراموش نكنيم كه بازيكنان ملي پوش زمان بسيار كوتاهي را در خدمت تيم‌هاي خود بودند و همين مساله باعث شد تا مربيان نتوانند هماهنگي‌هاي لازم را بين بازيكنان خود ايجاد كنند اما هر چه از زمان ليگ بگذرد، شرايط جا خواهد افتاد و بازيكنان در بستري آرام به تمرينات و بازي خود مي‌پردازند.

پيشكسوت تيم فوتبال استقلال تهران در مورد بازي آبي پوشان در هفته سوم رقابت‌هاي ليگ برتر فوتبال ايران در مقابل ذوب آهن اصفهان تاكيد كرد: ذوب آهن نشان داد همچون گذشته يكي از تيم‌هاي قدرتمند ليگ دهم است و بدون شك در اين بازي خانگي با تمام توان به مصاف استقلال مي‌آيد اما اگر سرمربي و بازيكنان تيم استقلال اندكي دقت كنند، پيروزي در اين بازي دور از دسترس نيست و مي‌توان با ‪ ۳‬امتياز اصفهان را ترك كرد.

رجبي در مورد شرايط روحي بازيكنان استقلال پس از شكست مقابل فولاد خوزستان گفت: اين باخت سخت بود اما براي ادامه راه استقلال كه راه سختي نيز هست، بسيار لازم بود. به به گفته وي در حال حاضر همه بازيكنان مي‌دانند كه بايد در اصفهان نتيجه بگيرند و از طرفي ديگر هيچ تيمي را نبايد دستكم گرفت .

تاریخ: 1389/5/12
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: