برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

واليبال كاپ آسيا؟ تايوان سومين شكست را در برابر هندوستان تجربه كرد

ورزش. واليبال. كاپ اسيا
اروميه - ملي پوشان تايوان سومين شكست خود را در آخرين روز دور مقدماتي مسابقات واليبال قهرماني مردان آسيا در مصاف با هندوستان تجربه كردند.

به گزارش روز سه شنبه ايرنا تيم‌هاي تايوان و هندوستان در دومين ديدار روز سوم مسابقات واليبال ‪ AVC‬كاپ در برابر يكديگر قرار گرفتند كه ملي پوشان هندوستان ‪ ۳‬بر يك پيروز ميدان شدند.

تيم واليبال چين تايپه كه دو شكست از تيم‌هاي چين و ايران را در اين دوره از مسابقات در كارنامه كاري خود دارد، نتيجه اين ديدار را در حالي به هندوستان واگذار كرد كه امتياز گيم نخست را ‪ ۲۵‬بر ‪ ۲۲‬از اين حريف گرفته بود، اما در سه گيم ديگر به ترتيب با امتيازات ‪ ۳۳‬بر ‪ ۲۵ ،۳۱‬بر ‪ ۱۸‬و ‪۲۵‬ بر ‪ ۲۰‬نتيجه را به هند واگذار كرد.

تايوان با پذيرش اين شكست و كسب مكان چهارم گروه اول اين مسابقات، در مرحله يك چهارم نهايي به مصاف تيم نخست گروه دوم كه در ديدار سوم امروز مشخص مي‌شود، خواهد رفت.

تيم ملي واليبال كشورمان نيز كه در گروه اول اين مسابقات قرار دارد از ساعت ‪ ۱۸:۳۰‬امروز و در مهمترين ديدار مرحله مقدماتي خود به مصاف چين مي رود.

چين كه همواره يكي از قدرت‌هاي برتر واليبال آسيا به شمار مي‌رود و سابقه طولاني در رقابت‌هاي ليگ جهاني واليبال دارد با استفاده از بازيكنان با تجربه و بلند قامت خود از تكنيك و چاشني سرعت بهره مي‌برد.

تيم ملي چين در دو بازي قبلي خود به ترتيب با نتايج ‪ ۳‬بر ‪ ۱‬و ‪ ۳‬بر صفر تيم‌هاي هندوستان و چين تايپه را از پيش رو برداشته است.

دومين دوره مسابقات واليبال قهرماني مردان آسيا از دهم مردادماه به مدت هفت روز به ميزباني اروميه برگزار مي‌شود.

فردا -چهارشنبه - هشت تيم شركت‌كننده در اين مسابقات استراحت دارند و از پنج شنبه رقابت‌هاي خود را در مراحل يك چهارم نهايي، نيمه نهايي و نهايي به مدت سه روز پيگيري خواهند كرد.
تاریخ: 1389/5/12
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: