برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

محمدي: فدراسيون كشتي نياز به حمايت همه جانبه متوليان ورزش دارد

ورزش. كشتي. جوانان
تهران - سرمربي تيم ملي كشتي آزاد كشورمان گفت: فدراسيون كشتي با توجه به رويدادهاي مهم و معتبر پيش رو نيازمند حمايت و مساعدت همه جانبه متوليان ورزش كشور است.

غلامرضا محمدي روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا افزود : فدراسيون كشتي بايد علاوه بر مسووليت‌هاي مختلف خود، وظيفه سنگين و حساس آماده سازي تيم‌هاي ملي كشتي تا رقابت‌هاي جهاني را نيز بر عهده بگيرد.

وي خاطرنشان كرد : اين مساله در حالي است كه تجهيز و آماده‌سازي تيم‌هاي رده نوجوانان، جوانان و بزرگسالان در هر دو رشته كشتي آزاد و فرنگي كار چندان ساده‌اي نيست و به جرات مي‌توان ادعا كرد كه ميزان انتظارات از فدراسيون كشتي به اندازه حمايت از اين رشته مدال آور نيست.

محمدي گفت : اگر مردم و مسوولان از ما انتظار قهرماني و موفقيت در رقابت هاي معتبر و بين‌المللي را دارند بايد به اين نكته نيز توجه داشته باشند كه فدراسيون كشتي براي تحقق يافتن اين خواسته ها، نياز به امكانات و بودجه كافي دارد.

سرمربي تيم ملي كشتي آزاد در مورد چگونگي حمايت متوليان ورزش از اين رشته گفت: مسوولان ورزش كشور بايد به شكلي در تخصيص بودجه و امكانات به فدراسيون كمك كنند كه در حد و اندازه‌هاي تدارك براي رقابت‌هاي جهاني و المپيك باشد.

محمدي عدم وجود امكانات مناسب و كافي را زنگ خطري براي كشتي ايران دانست و افزود: يكي از مشكلاتي كه كشتي از آن ضربه مي‌خورد، نوع حمايت و امكاناتي است كه در اختيار فدراسيون است و قطعا با ادامه اين روند به مشكل بر خواهيم خورد.

وي خاطرنشان كرد : كم كردن فاصله بين رده‌هاي سني نوجوانان و جوانان يكي از عوامل موفقيت تيم ملي كشتي ايران در رقابت‌هاي آينده است و اين كار نيز مستلزم امكانات و ابزار حرفه‌اي و ويژه‌اي است كه مي‌توان با تكيه بر آن از پشتوانه‌هاي مطمئن و آينده داري برخوردار شد.

محمدي تاكيد كرد كه با توجه به ديدگاه فدراسيون كشتي مبني بر شناسايي نقاط ضعف و همچنين برطرف كردن آنها، ابعاد مختلف فني و مديريتي تيم جوانان در رقابت‌هاي جهاني مجارستان مورد بررسي قرار خواهد گرفت تا اين مشكلات گريبانگير جوانان نشود.

تاریخ: 1389/5/12
کلمات کلیدی: ، ، ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: