برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

دهمين المپياد ورزشي دانشجويان پسر/ تداوم صدر نشيني دانشگاه تهران در پايان روز هفتم

ورزش. ورزش دانشجويان. المپياد پسران
تهران - دانشگاه تهران در پايان هفتمين روز از رقابت‌هاي المپياد فرهنگي ورزشي دانشجويان پسر سراسر كشور همچنان در صدر جدول رده بندي قرار دارد.

به گزارش روز سه شنبه خبرنگار ايرنا، پس از دانشگاه تهران كه با كسب ‪۱۳‬ مدال طلا، ‪ ۸‬نقره و ‪ ۱۱‬برنز و ‪ ۱۹۴‬امتياز جايگاه خود را در صدر جدول تثبيت كرده است، دانشگاه اصفهان با ‪ ۷‬مدال طلا، ‪ ۶‬مدال نقره و ‪ ۴‬برنز و ‪۱۲۳‬ امتياز در مكان دوم و دانشگاه فردوسي مشهد با ‪ ۷‬مدال طلا، ‪ ۲‬مدال نقره، ‪۱۰‬ مدال برنز و‪ ۱۲۱‬امتياز در جايگاه سوم جاي گرفته اند.

در پايان رقابت‌هاي شطرنج آرش روغني از دانشگاه صنعتي شريف با كسب ‪۸‬ امتياز عنوان قهرماني را به خود اختصاص داد، ابراهيم مومني از دانشگاه شيراز با ‪ ۷‬امتياز نايب قهرمان شد و امير ميراب از دانشگاه شهيد باهنر كرمان در جايگاه سوم قرار گرفت.

در رقابت‌هاي رشته جودو نيز دانشگاه شهيد بهشتي تهران قهرمان شد و دانشگاه پيام نور و دانشگاه مازندران در رده‌هاي بعدي قرار گرفتند.

در مسابقات روز پاياني كه در سه وزن دنبال شد در وزن ‪ -۶۰‬كيلوگرم سيد حميد موسوي از دانشگاه فردوسي مشهد، در وزن ‪ -۶۶‬كيلوگرم آرش قائد رحمتي از دانشگاه پيام نور و در‪ -۷۳‬كيلوگرم يوسف كريميان از دانشگاه شهيد بهشتي به مقام قهرماني دست يافتند.

اولين روز مسابقات كشتي آزاد و فرنگي نيز با شناخت نفرات برتر ‪ ۷‬وزن به كار خود پايان داد.

در كشتي آزاد و در وزن ‪ ۵۵‬كيلوگرم سهيل منتظري از دانشگاه فردوسي مشهد، در وزن ‪ ۶۶‬كيلو گرم برزو حسنوند از دانشگاه لرستان و در وزن ‪ ۸۴‬كيلو گرم مهدي حاجي زاده از دانشگاه مازندران قهرمان شدند و در كشتي فرنگي در وزن ‪ ۵۵‬كيلو گرم مهرداد داودي از دانشگاه صنعتي شاهرود، در وزن ‪ ۶۶‬كيلو گرم سيد صابر ميرزاده از دانشگاه مازندران، در وزن ‪ ۸۴‬كيلوگرم هادي حسن نژاد از دانشگاه پيام نور تهران و در وزن ‪ ۱۲۰‬كيلو گرم مجتبي كبابي از دانشگاه شهيد چمران اهواز به مدال طلا دست يافتند.

تاریخ: 1389/5/12
کلمات کلیدی: ، ، ، ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: