برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

همزمان با روز خبرنگار /سازمان تربیت بدنی از خبرنگاران تجلیل می‌کند

روابط عمومی سازمان تربیت بدنی قصد دارد به مناسبت روز خبرنگار از رسانه های برتر تجلیل کند.

به گزارش خبرگزاری مهر، پژمان نیاکی سرپرست اداره کل روابط عمومی سازمان تربیت بدنی روز سه شنبه ضمن اعلام این خبر به روز خبرنگار اشاره کرد و گفت: در روز خبرنگار برای اولین بار به ابتکار اداره کل روابط عمومی برنامه ایی را با حضور دکتر سعیدلو ریاست سازمان درتالاراجتماعات مجموع ورزشی انقلاب برگزار خواهیم کرد و در آن ضمن قدردانی از رسانه های ورزشی به برترین رسانه ها نیز هدایایی اهدا خواهد شد که البته رسانه های برتر توسط کارگروه های ما که خودشان از اهالی رسانه ها هستند براساس 7 آیتم انتخاب خواهند انتخاب و معرفی خواهند شد.

وی در ارتباط با 17مرداد ماه روز خبرنگار گفت: با توجه به فضای رسانه های ورزشی و حضور حداکثری رسانه ها برای پوشش خبری و تصویری در میادین ورزش، برنامه های ویژه ای در اداره کل روابط عمومی سازمان تربیت بدنی تدارک دیده شده است که با کمک خود رسانه های ورزشی در قالب کارگروه های تخصصی خبرگزاری ها، مطبوعات ورزشی و مطبوعات عمومی از تلاشگران عرصه خبر تقدیر شود.

سرپرست اداره کل روابط عمومی سازمان تربیت بدنی با اشاره به تقدیر از رسانه های ورزشی در رشته ها و گرایش های مختلف ورزشی گفت: با تحلیل محتوایی که در اداره کل روابط عمومی سازمان تربیت بدنی صورت گرفته است در بخش ها و گرایش های مختلف برترین مقالات و گزارش های خبری در موضوعات علمی ، ورزش همگانی، استعدادیابی ، ورزش بومی و محلی و فرهنگی در بخش خبرگزاری ها، مطبوعات ورزشی و مطبوعات عمومی معرفی می شوند و جوایز و لوح تقدیر در مراسمی که در روز خبرنگار با حضور مسوولان ورزش برگزار می شوند ، دریافت می کنند.

پژمان نیاکی ادامه داد: البته در انتخاب برترین های رسانه های ورزشی کارگروهی که از میان رسانه های انتخاب شده اند با بررسی محتوای رسانه ها نظر نهایی خود را در این خصوص ارائه کرده اند. ضمن اینکه در این موضوع انجمن روزنامه نگاران، نویسندگان و عکاسان ورزشی نیز کارگروه و اداره کل روابط عمومی سازمان را یاری می دهند.

سرپرست اداره کل روابط عمومی سازمان تربیت بدنی با بیان اینکه سازمان تربیت بدنی برنامه ویژه ای در جهت ارتقای جایگاه رسانه های ورزشی دارد، از همه اهالی مطبوعات خواست در این راه روابط عمومی سازمان تربیت بدنی را یاری دهند.

وی در باره سفرهای خارجی فدراسیونها گفت:طرحی را در دست تهیه داریم که بر اساس آن در هر کدام از مسافرت های ‌خارجی که فدراسیونها دارند یک نفر هم از روابط عمومی اعزام شود تا ضمن پوشش مناسب اخبار و عکس های مسابقات بتواند این اخبار و اطلاعات را از طریق سایت سازمان در اختیار همه رسانه ها قرار دهد.


تاریخ: 1389/5/12
کلمات کلیدی: ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: