برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

نشست هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال برگزار شد/ کاشانی عضو جدید هیئت رئیسه

اعضای هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال در نشست امروز خود تشکیل کارگروهی جهت تهیه و تدوین آیین نامه شورای حل اختلاف و کمیته وضعیت بازیکنان را در دستور کار قرار داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، نشست هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال عصر امروز سه شنبه با حضور علی کفاشیان، مهدی تاج، عزیزالله محمدی، فریده شجاعی، مهدی محمد نبی، سیدهادی آیت الهی، علی فتح الله‌زاده، غلامرضا بهروان، ناصر شفق و امیرحسین حسینی در دفتر رئیس فدراسیون فوتبال برگزار شد.

در ابتدای جلسه علی کفاشیان، رئیس فدراسیون فوتبال ضمن ارائه گزارشی از حضورش در مالزی اظهار داشت: جلسات بسیار خوبی در بخش باشگاه‌ها در خصوص امتیازدهی، نحوه بالا بردن برخی از فاکتورها مانند بازاریابی، بلیت فروشی و تماشاگران ارائه شد و پس از آن سوزوکی از فوتبال ایران به خاطر عملکرد مناسبش در این زمینه تجلیل کرد و ضمن ارائه گزارشی از بازدیدش از ایران عملکرد فدراسیون فوتبال ایران و به تبع آن سازمان لیگ برتر آن را رضایت بخش دانست.   کفاشیان افزود: همچنین جلسات بسیار خوبی در خصوص کمیته حقوقی برگزار شد که از طرف فدراسیون فوتبال ایران مهدی محمد نبی و مجتبی شریفی در آن حضور داشتند و ضمن ارائه روش بخش حقوقی فدراسیون فوتبال، تبادل نظر در خصوص موضوعات مربوطه نیز به عمل آمد.   رئیس فدراسیون در ادامه ضمن اعلام این مطلب که امسال برنامه‌های زیادی برای تیم‌های ملی داریم، گفت: امسال اردوها و برنامه‌های زیادی برای تیم‌های ملی در نظر گرفته‌ایم و طبق برنامه‌ای که مطابق تقویم فدراسیون در ابتدای سال طراحی کرده بودیم اردوهای متعدد داخلی و خارجی برای همه تیم‌های ملی و در همه رده‌های سنی برگزار کردیم که مطمئنا نتیجه آن در آینده بروز خواهد کرد.   کفاشیان خاطر نشان کرد: همچنین سازمان لیگ فدراسیون فوتبال امسال توانسته است با برنامه خوب و مدونی که از ابتدای امسال پیش بینی کرده، شروع بسیار خوبی در لیگ داشته باشد، که جای تشکر ویژه دارد. از طرف دیگر هیئت رسیدگی به تخلفات حرفه‌ای فوتبال را تشکیل داده‌ایم که با توجه به تشکیل آن موارد قانونی به کمیته انضباطی ارجاع خواهد شد و حسب موضوعات، تصمیم مقتضی اتخاذ خواهد شد.   در ادامه جلسه محمد نبی، دبیر کل فدراسیون فوتبال در خصوص حضورش در جلسات بخش حقوقی کنفدراسیون فوتبال آسیا که در مالزی برگزار شده بود گزارشی ارائه کرد و گفت: در جلسات برگزار شده، مقرر شد کلیه تخلفات مربوط به مسابقات در کمیته انضباطی بررسی شود و همچنین در خصوص مسائل مربوط به اختلافاتی که میان باشگاه‌ها و بازیکنان به وجود می آید باید شورایی با نام حل اختلاف تشکیل شود که از 12 مدیرعامل باشگاه و 12 بازیکن تشکیل خواهد شد.   در ادامه جلسه اعضا در خصوص دستور جلسه، به بحث و بررسی پرداخته و موارد زیر به تصویب رساندند: 1- تشکیل کارگروهی با حضور مهدی محمد نبی، علی فتح الله زاده، علی کاظمی، مجتبی شریفی، علی صالحی، علی اکبر حیدری فر و کریم باقری جهت تهیه و تدوین آیین نامه شورای حل اختلاف و کمیته وضعیت بازیکنان، تا براساس مقررات FIFA و AFC اقدامات قانونی به عمل آید.   2- پیشنهاد ایجاد جایگاه نایب رئیس فدراسیون در امور فوتسال داده شد و مقرر شد در مجمع عمومی آتی فدراسیون ارائه تا براساس اساسنامه فدراسیون تصمیم گیری شود.   3- با توجه به بند 7 از ماده 35 اساسنامه فدراسیون فوتبال، هیئت رئیسه این فدراسیون ضمن تشکر از خدمات ارزنده سید نصر اله گنجعلی خانی، حبیب کاشانی را به عنوان جایگزین و عضو هیئت رئیسه مصوب کردند.
تاریخ: 1389/5/12
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: