برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

کاشاني عضو هيات رئيسه فدراسيون فوتبال شد

در جلسه امروز هيات رئيسه فدراسيون فوتبال،حبيب کاشاني سرپرست موقت باشگاه پرسپوليس به عنوان عضو جديد هيات رئيسه فدراسيون فوتبال انتخاب شد.

نشست هيئت رئيسه فدراسيون فوتبال عصر امروز سه شنبه با حضور علي کفاشيان، مهدي تاج، عزيزالله محمدي، فريده شجاعي، مهدي محمد نبي، سيدهادي آيت الهي، علي فتح الله‌زاده، غلامرضا بهروان، ناصر شفق و اميرحسين حسيني در دفتر رئيس فدراسيون فوتبال برگزار شد.

در ابتداي جلسه علي کفاشيان، رئيس فدراسيون فوتبال ضمن ارائه گزارشي از حضورش در مالزي اظهار داشت: جلسات بسيار خوبي در بخش باشگاه‌ها در خصوص امتيازدهي، نحوه بالا بردن برخي از فاکتورها مانند بازاريابي، بليت فروشي و تماشاگران ارائه شد و پس از آن سوزوکي از فوتبال ايران به خاطر عملکرد مناسبش در اين زمينه تجليل کرد و ضمن ارائه گزارشي از بازديدش از ايران عملکرد فدراسيون فوتبال ايران و به تبع آن سازمان ليگ برتر آن را رضايت بخش دانست.

کفاشيان افزود: همچنين جلسات بسيار خوبي در خصوص کميته حقوقي برگزار شد که از طرف فدراسيون فوتبال ايران مهدي محمد نبي و مجتبي شريفي در آن حضور داشتند و ضمن ارائه روش بخش حقوقي فدراسيون فوتبال، تبادل نظر در خصوص موضوعات مربوطه نيز به عمل آمد.

رئيس فدراسيون در ادامه ضمن اعلام اين مطلب که امسال برنامه‌هاي زيادي براي تيم‌هاي ملي داريم، گفت: امسال اردوها و برنامه‌هاي زيادي براي تيم‌هاي ملي در نظر گرفته‌ايم و طبق برنامه‌اي که مطابق تقويم فدراسيون در ابتداي سال طراحي کرده بوديم اردوهاي متعدد داخلي و خارجي براي همه تيم‌هاي ملي و در همه رده‌هاي سني برگزار کرديم که مطمئنا نتيجه آن در آينده بروز خواهد کرد.

کفاشيان خاطر نشان کرد: همچنين سازمان ليگ فدراسيون فوتبال امسال توانسته است با برنامه خوب و مدوني که از ابتداي امسال پيش بيني کرده، شروع بسيار خوبي در ليگ داشته باشد، که جاي تشکر ويژه دارد. از طرف ديگر هيئت رسيدگي به تخلفات حرفه‌اي فوتبال را تشکيل داده‌ايم که با توجه به تشکيل آن موارد قانوني به کميته انضباطي ارجاع خواهد شد و حسب موضوعات، تصميم مقتضي اتخاذ خواهد شد.

در ادامه جلسه محمد نبي، دبير کل فدراسيون فوتبال در خصوص حضورش در جلسات بخش حقوقي کنفدراسيون فوتبال آسيا که در مالزي برگزار شده بود گزارشي ارائه کرد و گفت: در جلسات برگزار شده، مقرر شد کليه تخلفات مربوط به مسابقات در کميته انضباطي بررسي شود و همچنين در خصوص مسائل مربوط به اختلافاتي که ميان باشگاه‌ها و بازيکنان به وجود مي آيد بايد شورايي با نام حل اختلاف تشکيل شود که از 12 مديرعامل باشگاه و 12 بازيکن تشکيل خواهد شد.

در ادامه جلسه اعضا در خصوص دستور جلسه، به بحث و بررسي پرداخته و موارد زير به تصويب رساندند:
1- تشکيل کارگروهي با حضور مهدي محمد نبي، علي فتح الله زاده، علي کاظمي، مجتبي شريفي، علي صالحي، علي اکبر حيدري فر و کريم باقري جهت تهيه و تدوين آيين نامه شوراي حل اختلاف و کميته وضعيت بازيکنان، تا براساس مقررات FIFA و AFC اقدامات قانوني به عمل آيد.

2- پيشنهاد ايجاد جايگاه نايب رئيس فدراسيون در امور فوتسال داده شد و مقرر شد در مجمع عمومي آتي فدراسيون ارائه تا براساس اساسنامه فدراسيون تصميم گيري شود.

3- با توجه به بند 7 از ماده 35 اساسنامه فدراسيون فوتبال، هيئت رئيسه اين فدراسيون ضمن تشکر از خدمات ارزنده سيد نصر اله گنجعلي خاني، حبيب کاشاني را به عنوان جايگزين و عضو هيئت رئيسه مصوب کردند.

تاریخ: 1389/5/20
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: