برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

سرمربي تيم ملي واليبال ايران: / تيم ايران قهرماني در گوانگجوي چين را هدف قرار داده است

سرمربي تيم ملي واليبال ايران گفت: امروز تماشاگران ايراني اثر مثبتي بر روي تيم ملي داشتند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، حسين معدني در كنفرانس خبري تيم ملي ايران با چين، با بيان اين مطلب افزود: برخلاف روزهاي گذشته كه بازيكنان تيم ملي به دليل اثرات منفي تماشاگران استرس داشتند و نمي‌توانستند به خوبي بازي كنند؛ اما در بازي امروز شاهد بوديم حمايت تماشاگران مثبت بود و بازيكنان توانستند نتيجه‌ي خوبي گرفته و بازي دو ست باخته را با برد عوض كنند.

وي با اشاره به اينكه در صحبت با مسئولان استان آذربايجان غربي نيز وجود تماشاگران علاقمند به واليبال در اين استان را به آن‌ها تبريك گفتم، اظهار كرد: به مسئولان نيز قول دادم پس از بازي‌هاي AVC كاپ، خود كنفدراسيون واليبال آسيا به دنبال شهرستان اروميه خواهد آمد تا بازي‌هاي آسيايي و جهاني را در اين شهرستان برگزار كند.

معدني در ادامه با بيان اينكه در بازي امروز برخي اشتباهات فردي زيادي داشتيم، گفت: برخلاف اينكه اشتباهات فردي باعث واگذاري دو ست اول و دوم به تيم چين شد؛ اما در نهايت شاهد بوديم تيم ما از لحاظ فني نسبت به حريف سرتر بود و بيشتر توانست بازي كرده و در نهايت بازي را برديم.

وي تصريح كرد: با كم كردن اشتباهات در ست‌هاي سوم، چهارم و پنجم توانستيم نتيجه‌ي دو ست باخته را با نتيجه‌ي سه بر دو عوض كنيم.

معدني در خصوص اينكه موسوي در حد و اندازه‌هاي خود در اين رقابت‌ها ظاهر نمي‌شود، گفت: موسوي مصدوميتي دارد كه او را از شرايط آرماني به دور كرده و كيفيت او را پايين آورده است.

وي در ادامه در خصوص بازي با چين گفت: اين تيم از ليگ جهاني به بازي‌هاي AVC كاپ آمده است و خود به خود تحت تاثير مسابقاتي كه در آن تماشاگران زيادي حضور دارند، گرفتار نمي‌شود و اين بازي خوب بازيكنان ما بود كه توانستيم آنها را شكست دهيم.

وي با بيان اينكه آناليز بازي تيم ملي چين در قبل و حين بازي توانست ما در رسيدن به اهداف‌مان كمك كند، اظهار كرد: آناليز خوب اين تيم توانست ما را در اين برتري كمك شاياني كند كه در اين زمينه بايد از آناليزورهاي تيم تشكر كرد.

معدني در خصوص ادامه اين مسابقات براي تيم ملي نيز گفت: با توجه به اينكه سرگروه شديم، مسير راحت‌تري براي رسيدن به فينال خواهيم داشت؛ اما نبايد فراموش كرد كه هيچ بازي راحت نيست.

وي در پايان با اشاره به اينكه تيم ملي واليبال ايران قهرماني مسابقات آسيايي گوانگجوي چين را هدف خود قرار داده است، افزود: احتمالا در اوايل شهريور ماه و همچنين در اواخر همين ماه اردوهاي تداركاتي در كشورهاي تركيه و اتريش برگزار خواهيم كرد تا بتوانيم با آمادگي بهتري در مسابقات آسيايي گوانگجوي چين ظاهر شويم.

انتهاي پيام

كد خبر: 8905-07285
تاریخ: 1389/5/12
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: