برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

تمرين تاكتيكي استقلال با تاكيدهاي مظلومي

تيم فوتبال استقلال تهران يك روز قبل از سفر به اصفهان از ساعت 18 امروز در زمين شماره 3 مجموعه ورزشي آزادي به تمرين پرداخت. بازيكنان استقلال زير نظر پرويز مظلومي و ساير اعضاي كادر فني اين تيم تمرينات ويژه‌اي را براي رويارويي با تيم ذوب‌آهن برگزار كردند.

* سيدمهدي سيدصالحي و آرش برهاني هر دو با لباس شخصي در تمرين امروز آبي‌پوشان حاضر شده و پس از صحبت با مربي استقلال ورزشگاه آزادي را ترك كردند.

* مجتبي جباري با كسب اجازه از مربيان در كلينيك استقلال حاضر شد و به فيزيوتراپي پرداخت.

* در ابتدا پرويز مظلومي چند دقيقه براي بازيكنان استقلال صحبت كرد و از آنها خواست در تمرينات قبل از بازي با ذوب‌آهن نهايت تلاش خود را به كار گيرند تا بتوانند شكست مقابل فولاد خوزستان را جبران كند.

* مظلومي در تمرين امروز حساسيت خاصي روي پاس‌هاي بازيكنان داشت و درحين تمرين بارها و بارها با به صدا درآوردن سوت خود بازي را متوقف كرده و از آنها خواست تا با پاس‌هاي دقيق يكديگر را در موقعيت ضربه به سمت دروازه قرار دهند.

* حدود 100 نفر از هواداران تيم استقلال در سكوت كامل تمرين امروز اين تيم را نظاره كردند.

* منصور پورحيدري و شاهرخ بياني از نزديك به تماشاي تمرين امروز تيم استقلال پرداختند.

* در اواخر تمرين پرويز مظلومي بازيكنان را به دو دسته تقسيم كرد و براي آنها فوتبال تاكتيكي را در نظر گرفت. استقلال به احتمال فراوان در ديدار روز پنجشنبه با اين تركيب مقابل ذوب‌آهن صف‌آرايي خواهد كرد. محمد محمدي، بيژن كوشكي، مهدي اميرآبادي، پژمان منتظري، حنيف عمران‌زاده، فرزاد آشوبي، كيانوش رحمتي، ايمان مبعلي، محسن يوسفي،‌فرهاد مجيدي و ميلاد ميداودي.

* تمرين تيم فوتبال استقلال ساعت 19:35 دقيقه به پايان رسيد.

* تيم فوتبال استقلال تهران جهت ديدار هفته سوم ليگ برتر مقابل ذوب‌آهن فردا ساعت 16:45 به اصفهان سفر خواهد كرد و بازيكنان اين تيم در هتل آسمان اقامت خواهند داشت.قرار است اين تيم قبل از سفر به اصفهان يك جلسه تمريني سبك ديگر را برگزار كند.
تاریخ: 1389/5/12
موضوع: فوتبال
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: