برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

گزارش حاشیه ای از تمرين پرسپوليس؛دايي: جاي غرزدن پرس كنيد

تمرين امروز پرسپوليس صحنه آرام اعتراض‌هاي پي درپي هواداران، مربيان و بازيكنان اين تيم پس از شكست مقابل صباي قم بود. امروز عصر وقتي تمرين پرسپوليس با يك ربع تأخير از ساعت 18:15 آغاز شد، صداي تشويق بازيكنان به گوش نرسيد!

هواداران پرسپوليس سر تمرين حاضر بودند اما به نشانه اعتراض به علي دايي و تيمش سكوت اختيار كردند تا هم بهانه دست روزنامه‌نگاران منتقد تيم محبوب خود ندهند و هم اينكه اعتراض خود را آشكار سازند.

نارضايتي هواداران اما باعث نشد كه صداي شوخي و خنده بازيكنان پرسپوليس سكوت غريب حاكم بر فضاي تمرين را نشكند. برخي از بازيكنان پرسپوليس انگار متوجه جو سنگين حاكم بر سكوها نبودند.

آغاز تمرين

محمد پروين و سعيد حلافي براي آنكه بتوانند زودتر خودشان را به تيم برسانند به تمرين اختصاصي پرداختند و بعد هم در كنار ديگران دستورات دايي در زمين را پياده كردند. با اين حال كادرفني چندان توجهي به اين «فداكاري» نكرد، چرا كه مربيان پرسپوليس در همين دقايق در رختكن به آناليز فرد به فرد تيم خود مشغول بودند و حواسشان به بيرون زمين نبود! تمريني كه قرار بود ساعت 18 آغاز شود يك ربع ديرتر كليد خورد.

روز اعتراض

تمرين بعدازظهر پرسپوليس پر از اعتراض بود. از اعتراض خاموش تماشاگران بگيريد تا اعتراض بازيكنان و مربيان!‌

ابتدا محمد منصوري و عليرضا محمد به بدنسازي فشرده مولايي اعتراض كردند و از دايي خواستند از حجم اين تمرينات بكاهد. پس از آن عليرضا حقيقي در بازي دست‌گرمي به مدافعان خود اعتراض كرد كه چرا به مهاجمان بيش از اندازه اجازه نزديك شدن مي‌دهند. در طول تمرين نيز علي دايي بارها و بارها به بازيكنان خود تذكر داد كه جاي غر زدن به پرس كردن مشغول شوند!

دست آخر نيز علي دايي كه از بي‌توجهي برخي از بازيكنان به دستورات خود ناراحت شده بود از آنها خواست كه به عنوان جريمه شنا بروند!

حقيقي «واعظي» شد

عليرضا حقيقي سنگربان جوان پرسپوليس با مهار پنالتي مازيار زارع و دفع ريباند بعدي او به تمرين شوري دگر بخشيد. بعضي‌ها به شوخي به عليرضا گفتند كه اداي مهدي واعظي سنگربان صبا را در مي‌آورد!‌

مصدوميت خفيف فشنگچي

برخوردي كه صداي فرياد بازيكن تازه وارد پرسپوليس را در پي داشت يك لحظه همه را نگران كرد كه نكند فشنگچي هنوز خوب نشده دوباره دچار مصدوميت شده است، اما ظاهرا ماجرا خيلي جدي نبود و فشنگچي خيلي زود به تمرين بازگشت.

گل 

تاریخ: 1389/5/12
کلمات کلیدی: ، ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: