برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

دايي، پروين را تشويق كرد

تمرين تيم فوتبال پرسپوليس عصر امروز برگزار شد.

 در اين تمرين كه از ساعت 18 و 15 دقيقه در ورزشگاه شركت واحد آغاز شد، 28 بازيكن پرسپوليس زير نظر دايي و ديگر اعضاي كادر فني به تمرين پرداختند.

سرخ‌پوشان ابتدا به مدت 20 دقيقه زير نظر مولايي، بدنساز تيم با دويدن به دور زمين و انجام حركات كششي و در نهايت استارت‌هاي سرعتي به گرم كردن بدن‌هاي خود پرداختند.

سپس به مدت 15 دقيقه در دو گروه پاس‌هاي تك ضرب را تمرين كردند. در بخش بعدي تمرين بازيكنان زير نظر دايي در نيمي از زمين به ارائه بازي پرفشار پرداختند كه در اين قسمت دايي با سوت‌هاي متعدد تمرين را متوقف و نكاتي را به بازيكنان گوشزد مي‌كرد.

سپس سرخ‌پوشان به دو گروه تقسيم شدند و در قالب دو تيم سفيد و نارنجي فوتبال بازي كردند. در اين قسمت حركات خوب بازيكنان از جمله محمد پروين، با تشويق‌هاي علي دايي همراه مي‌شد، ضمن اين كه دايي اشتباهات بازيكنان را نيز با متوقف كردن بازي به آن‌ها مي‌گفت.

در بخش پاياني تمرين نيز بازيكنان هجومي پرسپوليس با پاس‌هاي دايي موقعيت‌هاي تك به تك با دروازه‌بان را تمرين كردند كه در اين قسمت هر بازيكني كه توپش را به اوت مي‌زد به دستور دايي با چند حركت شنا تنبيه مي‌شد. ضمن اين كه مدافعان نيز پس از چند دور دويدن به دور زمين، زمين تمرين را ترك كردند.

منصوري و شكوري زير نظر مولايي تمرينات اختصاصي را گذراندند. همچنين كريم باقري كه به علت مصدوميت سه هفته از ميادين دور خواهد بود، تنها غايب تمرين امروز پرسپوليس بود.

50 تماشاگر تمرين امروز پرسپوليس را از نزديك تماشا كردند. تمرين سنگين امروز عصر پرسپوليس، راس ساعت 20 به پايان رسيد.
تاریخ: 1389/5/12
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: