برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

نبی در گفتگو با مهر:انتخاب کاشانی قانونی بود/ هیئت رئیسه از جانب مجمع تصمیم گرفت

دبیرکل فدراسیون فوتبال انتخاب حبیب کاشانی به عنوان عضو جدید هیئت رئیسه فدراسیون را قانونی و مطابق اساسنامه عنوان کرد و گفت: امیدوارم این انتخاب به پویایی و تصمیم گیری بهتر حوزه فوتبال کمک کند.

مهدی محمد نبی در گفتگو با خبرنگار مهرضمن اعلام این مطلب اظهار داشت: با توجه به کناره گیری آقای گنجعلی خانی از هیئت رئیسه فدراسیون که به دلیل مشغله کاری صورت گرفت، به پیشنهاد آقای کفاشیان و موافقت اعضای هیئت رئیسه آقای حبیب کاشانی جایگزین ایشان شدند.

نبی در پاسخ به این سئوال که طبق اساسنامه انتخاب اعضای هیئت رئیسه برعهده مجمع عمومی فدراسیون است و آیا با انتخاب کاشانی برخلاف اساسنامه عمل نشده است گفت: طبق بند 7 ماده 35 اساسنامه فدراسیون فوتبال چنانچه هریک از اعضای هیئت رئیسه مستعفی یا برکنار شوند، فرد جایگزین ازسوی هیئت رئیسه انتخاب تا پس از برگزاری مجمع سالیانه به تائید اعضای مجمع عمومی نیز برسد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود درباره نشست عصر روز سه شنبه هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال با رئیس سازمان تربیت بدنی گفت: در این جلسه مسائل روز فوتبال کشور مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت و گزارشی از فعالیت های جاری فدراسیون از سوی آقای کفاشیان ارائه شد ضمن اینکه برنامه تیم های ملی نیز در سال پرکاری که پیش روی فدراسیون فوتبال قرار دارد تشریح شد. 


تاریخ: 1389/5/13
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: