برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

کفاشیان در گفتگو با مهر :هرکس قویتر از من بیاید می‌تواند جانشینم شود/تصمیم قطبی موردحمایت ماست

رئیس فدراسیون فوتبال فوتبال با اشاره به حضور حبیب کاشانی در هیئت رئیسه این فدراسیون و گمانه زنی های برای انتخاب سرپرست باشگاه پرسپولیس به عنوان جانشین وی گفت: هرکس قویتر از من باشد می تواند به فدراسیون بیاید و جانشینم شود.

علی کفاشیان صبح چهارشنبه و به دنبال گمانه زنی هایی مبنی بر احتمال ریاست حبیب کاشانی پس از برگزاری مجمع فدراسیون فوتبال در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: پس از استعفای یکی از اعضای هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال(گنجعلی خانی) اعضای هیئت رئیسه آقای کاشانی را انتخاب کردند.

وی ادامه داد: عملکرد آقای کاشانی در باشگاه پرسپولیس، توانایی و مدیریتی که دارند هیئت رئیسه را بر آن داشت تا از ایشان در فدراسیون فوتبال نیز بهره ببرد.

رئیس فدراسیون فوتبال در مورد گمانه زنی هایی که امروز برخی رسانه های ورزشی در مورد جانشینی حبیب کاشانی در ریاست فدراسیون فوتبال انجام داده اند گفت: هر زمان فردی قویتر از من به فدراسیون فوتبال بیاید می تواند جانشینم شود.

کفاشیان در ادامه گفتگو با خبرنگار مهر به نشست عصر سه شنبه هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال با علی سعیدلو اشاره کرد و افزود: در این نشست گزارشی از آخرین وضعیت آماده سازی تیم های مختلف ملی به رئیس سازمان تربیت بدنی ارائه شد و مسائل و برنامه های فدراسیون فوتبال نیز تشریح شد.

وی با ابراز رضایت از برگزاری نشست با رئیس سازمان تربیت بدنی گفت: آقای سعیدلو از عملکرد فدراسیون فوتبال ابراز رضایت کردند و خواستند به تیم های ملی خصوصا تیم ملی بزرگسالان و تیم امید توجه ویژه ای شود چرا که ما دو رویداد بزرگ را در این دو رده پیش رو داریم و مردم خواستار موفقیت و قهرمانی این دو تیم هستند.

علی کفاشیان با بیان اینکه سعیدلو حمایت کاملش را از برنامه های فدراسیون فوتبال اعلام کرده است، گفت: رئیس سازمان تربیت بدنی تاکید کرد که از برنامه های فدراسیون فوتبال و تامین منابع مالی حمایت کامل خواهد کرد و برای موفقیت فوتبال از هیچ تلاشی فروگذار نخواهند بود.

رئیس فدراسیون فوتبال ادامه داد: خوشحالی و گرایش دوباره مردم به فوتبال مورد تاکید رئیس سازمان تربیت بدنی بود و از هیئت رئیسه خواست شرایطی را فراهم کند که مردم دوباره به ورزشگاه ها بیایند و از فوتبال لذت ببرند.

وی در پاسخ به این پرسش خبرنگار مهر مبنی بر اینکه " آیا افزایش قیمت بلیت ها در کاهش تماشاگران موثر بوده است؟ " گفت: تصور می کنم به دلیل اینکه لیگ به تازگی شروع شده مردم کمتر به ورزشگاه ها می آیند. اگر کمی جلوتر برویم و بازیها حساس تر شود قطعا تماشاگران بیشتری به ورزشگاه ها خواهند آمد.

علی کفاشیان ادامه داد: ضمن اینکه برای تامین منابع مالی و تکمیل امکانات ورزشگاه ها نیاز به افزایش بودجه آنها داشتیم و بلیت فروشی یکی از راه های تامین این منابع مالی است که امیدواریم بتوانیم از این راه امکانات را در ورزشگاه ها افزایش دهیم.

رئیس فدراسیون فوتبال در پایان به خط خوردن علی کریمی از تیم ملی فوتبال کشورمان اشاره کرده و گفت: فدراسیون فوتبال تابع تصمیم کادر فنی است و هر تصمیمی که کادر فنی بگیرد حمایت خواهد کرد. ما در مورد خط خوردن علی کریمی دخالتی نمی کنیم و هر تصمیمی که سرمربی تیم ملی بگیرد مورد حمایت ماست.


تاریخ: 1389/5/13
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: