برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

سعداوي:سپاهان را همانند استقلال شكست مي‌دهيم

ورزش. ورزش‌هاي توپي. فوتبال
تهران-مربي تيم فوتبال فولاد خوزستان درخصوص ديدار تيم‌هاي فولاد خوزستان و سپاهان اصفهان گفت:مقابل سپاهان حرف براي گفتن زياد داريم و به طور حتم اين تيم را همانند تيم استقلال شكست خواهيم داد.

نعيم سعداوي چهارشنبه ضمن بيان اين مطلب به ايرنا،افزود:البته به هيچ وجه از كسب نتيجه پيروزي مقابل استقلال مغرور نشده ايم، شرايط بازيكنان مناسب است آنها با انگيزه در تمرينات شركت كرده و آماده رويارويي با سپاهان هستند.

وي در خصوص تيم سپاهان نيز گفت :سپاهان منتخبي از بازيكنان تيم ملي را دراختيار داشته و يكي از تيم‌هاي خوب ليگ برتر كشور است،اين تيم تمامي فاكتورهاي يك باشگاه حرفه‌اي را دارد.

مديريت فهيم ،كادر فني بادانش و باتجربه،بازيكنان سرشناس و امكانات باشگاهي مناسب تنها بخشي از فاكتورهاي باشگاه و تيم سپاهان است كه ساير تيم‌ها از آن بي‌بهره اند.

مربي تيم فوتبال فولاد خوزستان افزود:برنامه‌هاي خاصي براي ديدار مقابل سپاهان تدارك ديده‌ايم ،ديدارهاي اين تيم را در رقابت‌هاي ليگ برتر به دقت آناليز كرده و از اين تيم شناخت كافي داريم.

وي در پاسخ به اين سووال كه آيا با آناليز ‪ ۲‬بازي مي‌توان به ارزيابي درستي از تيم رقيب دست پيدا كرد، گفت:كادرفني و بازيكنان تيم سپاهان افراد شناخته شده‌اي در فوتبال كشور هستند از اين رو آناليز اين ‪ ۲‬بازي براي كادر فني و بازيكنان ما كافي به نظر مي‌رسد.

به اعتقاد وي كيفيت بازيكنان سپاهان درفصل جديد آنچنان هم تغيير نكرده است و اين كار ما را در آناليز اين تيم آسان تر كرده است.

سعداوي افزود:با تمام اين احوال به طور يقين سپاهان را در اهواز شكست خواهيم داد.

مربي تيم فولاد خوزستان درخصوص مصدومان اين تيم نيز گفت:متاسفانه جلال كاملي مفرد،سعيد رمضاني و بازيكن برزيلي كه به تازگي به خدمت گرفته ايم فولاد را در مقابل سپاهان همراهي نخواهند كرد.

وي افزود:خوشبختانه شرايط بازيكنان جانشين مناسب است و اميدواريم آنها انتظارات ما را در اين ديدار برآورده كنند.

مربي تيم فوتبال فولاد خوزستان درخصوص تماشاگران اين تيم نيز گفت:هواداران خوب و قابل احترامي داريم آنها هيچ گاه تيم را تنها نگذاشته و ما را در خانه و خارج از خانه همواره مورد حمايت خود قرار داده اند.

برهمين اساس،سپاهان با حمايت تماشاگران خوب فولاد روز سختي در آبادان خواهد داشت.

تيم‌هاي فولاد خوزستان و سپاهان اصفهان روزجمعه(پس فردا)درادامه رقابت‌هاي ليگ برتر فوتبال كشور با يكديگر درورزشگاه تختي اهواز ديدار خواهند كرد.

اين ديدار از هفته سوم رقابت‌هاي ليگ برتر برگزار مي‌شود.تاریخ: 1389/5/13
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: