برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

کاراته قهرمانی آسیا/دیدار پناهی با رئیس اتحادیه کاراته آسیا/ تلاش برای حضور بانوان در گوانگجو

رئیس فدراسیون کاراته کشورمان در دیدار با رئیس اتحادیه آسیا بر همکاری وی برای کسب مجوز حضور بانوان با حجاب اسلامی در بازیهای آسیایی گوانگجو تاکید کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، سید عباس احمد پناهی رئیس فدراسیون کاراته کشورمان که در هنگ کنگ بسر می برد سه شنبه شب در میهمانی "چان" رئیس اتحادیه کاراته آسیا شرکت کرد. پناهی در این میهمانی با رئیس اتحادیه آسیا دیدار و گفتگو کرد. وی که به دنبال کسب کرسی درهیئت رئیسه آسیاست از چانگ خواست در این رابطه به وی کمک کند.

از سوی دیگر در رقابتهای جوانان و امید آسیا تیم های بانوان ایران با حجاب اسلامی حضور دارند. پناهی خطاب به چانگ گفت: در ایران نزدیک به 500 هزارکاراته کا در بخش بانوان فعالیت می کنند. غیر ایران نیز، سایر کشورهای مسلمان هم فرصت حضور در میادین رسمی را ندارند.

پناهی از چانگ خواست در پایان این مسابقات با دیدی مثبت نسبت به قضیه نگاه کرده و با ارسال گزارشی جامع و روشن به فدراسیون جهانی از حضور بانوان با حجاب اسلامی در رقابتها حمایت کند. وی ارسال چنین گزارشی را یکی از دلایل اصلی کسب مجوز حضور بانوان در مسابقات به خصوص بازیهای آسیایی عنوان داشت.

رقابتهای کاراته قهرمانی جوانان وامید آسیا از فردا پنجشنبه با حضور تیم های ایران در دو بخش بانوان و آقایان در هنگ کنگ آغاز می شود.


تاریخ: 1389/5/13
کلمات کلیدی: ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: