برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

وين روني در حالت نامتعادل جنجال آفريد

روزنامه سان انگليس در تازه‌ترين شماره خود در گزارشي عنوان كرد: وين روني در آخرين روزهاي تعطيلات تابستاني هنگامي كه ساعت‌ها در كلوپي شبانه در منچستر، به خوشگذراني پرداخت، در حالتي نامتعادل كه هيچ گونه كنترلي بر رفتار و گفتار خود نداشت، حركاتي ناشايست انجام داد. اين موضوع از ديد چند هوادار دور نماند به طوري كه توانستند با ضبط تصاويري از وي‌، سندي عليه اين بازيكن رو كنند.

اين نشريه افزود: روني در اين شرايط پس از آنكه ساعاتي بسيار به خوشگذراني پرداخت، ساعت 5:30 صبح هنگام خروج از اين محل، به علت مصرف الكل، نامتعادل بود و در جلوي چشمان حيرت زده سايرين، اقدام به حركات موزون، كشيدن سيگار، داد و فرياد و ... كرده است.

اين نشريه ادامه داد: پس از شكست در پيكارهاي آفريقاي‌جنوبي، روني كه در اين پيكارها نمايشي ضعيف داشت، به جاي التيام زخم ناشي از اين شكست به روشي درست و منطقي،‌ براي كم‌كردن بار غم و اندوه تصميمي اشتباه در اين‌باره گرفت و به دامان الكل، سيگار و ... پناه برد.

چنين حركاتي از وي كه اسباب خلق رسوايي تازه‌‌اي را فراهم كرد، باعث ناراحتي و دلخوري سرآلكس فرگوسن، سرمربي تيم منچستريونايتد نيز شده است.

اين بازيكن 24 ساله در جام‌جهاني هيچ گاه در حد و اندازه‌هاي خود ظاهر نشد و در ديدار مرحله يك هشتم نهايي برابر آلمان، شكست تحقيرآميز 4 بر يك را تجربه كرد.

انتشار تصاوير گرفته شده از وي درحالت نامتعادل و سيگار كشيدن موجي از ناراحتي را در بين هواداران من‌يونايتد ايجاد كرده است.
تاریخ: 1389/5/13
موضوع: فوتبال
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: