برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

رييس فدراسيون بوكس : فدراسيون براي گنبدكاووس مربي خارجي استخدام مي‌كند

ورزش. گنبدكاووس. بوكس. قهرماني كشور
گنبدكاووس - رييس فدراسيون بوكس در حاشيه رقابتهاي بوكس قهرماني جوانان كشور در گنبدكاووس اعلام كرد: فدراسيون براي رشد بوكس گنبدكاووس مربي خارجي استخدام مي‌كند.

احمد ناطق نوري روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا افزود: براي تبديل پتانسيل بالقوه بوكس گنبدكاووس به بالفعل در صورت درخواست گنبديها، فدراسيون مربي خارجي استخدام مي‌كند و حقوق اين مربي نيز توسط فدراسيون پرداخت خواهد شد و گنبديها فقط بايد جاي خواب و غذاي وي را تامين كنند.

وي گفت: بوكس گنبدكاووس در ساليان گذشته يكي از پايگاههاي فدراسيون بود به طوري كه اولين مدال آسيايي بعد انقلاب ايران توسط يك گنبدي به نام سعيد سرابي زاده كسب شد و پس از وي نيز برادران ارمشي مدالهاي بسياري براي كشور به ارمغان آوردند.

او گفت: مسئولين شهر و استان گلستان بايد احداث خانه بوكس در اين شهر را يكي از اولويتهاي كاري خود بدانند و فدراسيون نيز در اين راه از هر گونه همكاري و حمايت دريغ نخواهد كرد.

وي با مطلوب ارزيابي كردن ميزباني گنبدكاووس اظهار داشت: من تحت تاثير اخلاق خوب و ميهمان نوازي گنبدي‌ها قرار گرفتم و اين شهر با وجود چنين سالن زيبا و مردم عاشق بوكس مي‌تواند ميزبان رقابتهاي بزرگتري باشد.

او در خصوص دلايل افت بوكس گنبدكاووس از نظر فدراسيون نيز افزود: به نظر من دليل آن نوعي دلزدگي و بي‌انگيزه شدن ورزشكاران گنبدي است چون به عنوان مثال ما براي سرابي زاده‌اي كه اولين مدال ايران را كسب كرد نتوانستيم كاري انجام دهيم.

رييس فدراسيون بوكس در خصوص وضعيت اين ورزش در كشور گفت: بوكس در ايران قدمتي ‪ ۷۰‬ساله دارد و فقط بعد از انقلاب و تا سال ‪ ۶۸‬به دليل برخي مسائل حاشيه‌اي بوكس متوقف بود.

ناطق نوري افزود: پس از آغاز به كار مجدد در فاصله هفت ماه در المپيك پكن حضور يافتيم و توانستيم يك مدال نقره و سه مدال برنز بدست آوريم.

او گفت: بوكس يكي از ‪ ۸‬رشته مدال آور كشور است و مطمئنا در رقابتها آسيايي و جهاني مي‌تواند نام ايران را در جهان مطرح كند.

به گفته وي، كشورمان در ماه گذشته ميزبان رقابتهاي نوجوانان آسيا بود كه در اين رقابتها توانستيم از نظر مدال مقام دوم و از نظر امتياز مقام آسيا را بدست آوريم.


تاریخ: 1389/5/13
کلمات کلیدی: ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: