برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

سيد صالحي: استقلال براي موفقيت در سه جام نياز به آرامش دارد

ورزش. فوتبال. فوتبال
تهران - بازيكن تيم فوتبال استقلال تهران گفت: امسال بايد براي موفقيت در سه جام به ميدان برويم كه لازمه آن آرامش و اتحادي است كه بدون شك در سايه حمايت‌هاي تماشاگران و مديريت قوي كادر فني به آن دست خواهيم يافت.

مهدي سيد صالحي روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا افزود:
استقلال در يارگيري و جذب نفرات بسيار خوب عمل كرده است اما هماهنگي بين اين نفرات بدون شك به زمان نياز دارد كه هواداران بايد فرصت كافي را به كادر فني و اعضاي تيم بدهند.

وي ادامه داد: با گذشت زمان و سپري شدن هفته‌هاي ابتدايي ليگ برتر، استقلال واقعي را خواهيد ديد و مطمئن باشيد نقاط ضعف چند بازي اول مرتفع شده است و تيم به همان شرايطي كه انتظارش را داريم، خواهد رسيد.

بازيكن مصدوم استقلال در مورد بازي اين تيم در هفته سوم رقابت‌هاي ليگ برتر فوتبال ايران گفت: به نظر من ذوب آهن از جمله مدعيان اصلي قهرماني در ليگ دهم بوده است و حتي مي‌توان گفت اين تيم شرايط به مراتب بهتري نسبت به سپاهان دارد. بازي سختي در فولادشهر خواهيم داشت اما براي كسب ‪۳‬ امتياز به ميدان مي‌رويم و بايد با دست پر به تهران باز گرديم.

سيد صالحي در مورد مصدوميت و زمان بازگشت خود به ميادين فوتبال خاطرنشان كرد: مصدوميت من از ناحيه رباط صليبي است كه تصور مي‌كنم با فيزيوتراپي هايي كه انجام مي‌دهم تا دو ماه آينده بتوانم به ميادين فوتبال باز گردم.


تاریخ: 1389/5/13
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: