برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

تیراندازی قهرمانی جهان-آلمانعنوان ششم و یازدهم تیمی ایرانی ها بهترین مقام های روز چهارم

چهارمین روز از رقابتهای تیراندازی قهرمانی جهان و انتخابی المپیک با کسب عناوین ششم، یازدهم تیمی برای نمایندگان ماده تپانچه 25 مترزنان و 10 متر جوانان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار مهر، چهارمین روز از پنجاهمین دوره مسابقات تیراندازی قهرمانی جهان و انتخابی المپیک سه شنبه شب در مونیخ آلمان با پیگیری رقابتها در شش ماده به مصاف حریفان خود رفتند که در ماده تپانچه 25 متر بانوان و در رده سنی جوانان در مجموع بخش سرعت و دقت در مکان بیست ویکم جهان ایستاد.

اکرم رمضانی دیگر نماینده ایران در این ماده بیست ونهم و پروانه فرهنگیان 33 شد. تیم ایران در این بخش به عنوان ششم تیمی دست یافت.

در ماده تفنگ 50 متر سه وضعیت مردان در گروه اول احمد شهمیرزادی و حسین باقری به ترتیب در رده های 63 و 71  و درگروه دوم ابراهیم اینانلو در رده 28 قرارگرفت تا هیچ کدام از نمایندگان کشورمان جواز حضور در مرحله فینال را پیدا نکنند. تیم ایران در مجموع این بخش در مکان بیست وششم ایستاد.

در همین ماده و در رده سنی جوانان امید حیدری، ساسان شهسواری و مهدی جعفری پویا به ترتیب در گروه های خود مقام های بیستم، سی و دوم و چهل و چهارم را کسب کردند. در بخش تیمی این ماده هم نمایندگان ایران شانزدهم شدند.

در تپانچه بادی 10 متر جوانان میلاد طالبی، سپهرصفاری و سامان توکلی به ترتیب در مکان های 32،37و 40 ام جهان قرار گرفتند. در بخش تیمی این ماده تیم جوانان کشورمان یازدهم شد.

در پایان مسابقه تپانچه بادی 10 متر مردان رده سنی بزرگسالان ابراهیم برخورداری با 571 امتیاز چهل و یکم شد.

در تراپ مردان رده سنی بزرگسالان  نریمان نیکخو و رحیم رحمانی در بین 158 تیرانداز عناوین 101 و 114 را از آن خود کردند. در همین ماده و در بخش جوانان مجتبی میرامینی تنها نماینده کشورمان درمیان 74 ورزشکار عنوانی بهتر از شصت و هفتمی را از آن خود نکرد.

پنجاهمین دوره مسابقات تیراندازی قهرمانی جهان و انتخابی المپیک 2012 لندن با حضور بیش از دو هزار ورزشکار از 103 کشور جهان در مونیخ آلمان دنبال می شود. نمایندگان کشورمان تاکنون موفق به کسب یک سهمیه تیراندازی المپیک شده اند.


تاریخ: 1389/5/13
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: