برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

پورغلامی در گفتگو با مهر:مس از بقیه تیم‌ها زهردارتر است/ از امتیاز میزبانی استفاده می‌کنیم

سرمربی تیم فوتبال ملوان با زهردار خواندن حریف این هفته تیمش، گفت: نتایج بد مس دلیلی بر ضعیف بودن این تیم نیست.

فرهاد پورغلامی در گفتگو با مهر، با ابراز رضایت از وضعیت تیمش در آستانه بازی مقابل مس کرمان گفت: پس از کسب یک امتیاز شیرین مقابل سپاهان در اصفهان تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتیم و آماده مصاف با مس کرمان هستیم.

وی در ادامه اظهار داشت: میزبان این بازی هستیم و باید از این امتیاز نهایت استفاده را ببریم. چشم به 3 امتیاز این مسابقه داریم و به راحتی از کنار آن نخواهیم گذشت. می دانیم که برای تثبیت جایگاه خود در جدول باید امتیازات حساس بازی های اول را کامل جمع کنیم.

سرمربی تیم فوتبال ملوان در مورد تیم حریف تصریح کرد: مس برخلاف نظر خیلی ها مهره های خوبی دارد و می تواند برای ما خطرساز باشد. این تیم شرایط خاصی دارد و قطعا برای جبران امتیازات از دست داده به انزلی می آید.

پورغلامی با اشاره به وضعیت مرفاوی و اتفاقاتی که بین این مربی و باشگاه مس افتاده است، گفت: در جریان کامل این اتفاقات نیستم اما این را می دانم که این تیم ها زهردارتر و خطرناک‌تر از دیگر تیم ها هستند. با این حال به این مسائل توجهی نداریم و مس را به چشم یک حریف قدر می بینیم.

این مربی با تمجید از عملکرد بازیکنانش در دوبازی گذشته تصریح کرد: به خاطر یک نمایش خوب در این 2 بازی به شاگردانم تبریک می گویم. آنها با انجام یک بازی منطقی موفق شدند از سپاهان و نفت امتیاز بگیرند. رمز موفقیت بازیکنان علاوه بر نمایشی منطقی، تمرکز بالا بود. اگر در ادامه بازی ها نیز همین قدر تمرکز داشته باشند، می توانند امتیازات خوبی کسب کنند.

وی در مورد وضعیت دستیارانش گفت: چند نفر از کادر مربیگری تیم هنوز قراردادهایشان را امضا نکرده اند. این مسئله باعث بوجود آمدن مسائلی شده اما قراراست بزودی کارت این مربیان نیز صادر بشود.

فرهاد پورغلامی در پایان تصریح کرد: جا دارد تشکر ویژه ای از هواداران خونگرم ملوان داشته باشم که همیشه ما را مورد لطف خود قرار داده‌اند. انشالله با حمایت آنها اولین 3 امتیاز خود را کسب می کنیم.

شاگردان فرهاد پورغلامی روز جمعه در ورزشگاه تختی انزلی میزبان تیم فوتبال مس کرمان هستند.


تاریخ: 1389/5/13
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: