برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

ظفری در گفتگو با مهر:امکانات حرفه‌ای می‌خواهیم/ فاصله با تیم‌های آسیایی میلیمتری است

مربی تیم کشتی آزاد نوجوانان گفت: برای حضور در رقابتهای جهانی باید برنامه ریزی مناسب انجام داده و امکانات حرفه‌ای داشته باشیم.

تورج ظفری مربی تیم کشتی آزاد نوجوانان در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان این مطلب افزود: تیم کشتی آزاد نوجوانان ایران در رقابتهای آسیایی تایلند با کسب پنج مدال طلا و دومدال برنز و با اختلاف امتیازی بسیار کم نسبت به قزاقستان نتوانستیم قهرمان شویم، درحالی که با روند حرکتی ما هدف ما کسب این عنوان بود.

وی ادامه داد: به هرحال در این رقابتها ما با  فاصله میلیمتری با تیم قزاقستان دوم شدیم و هند سوم شد و این نشان می دهد ما برای مسابقات جهانی کار آسانی را پیش رو نداریم.

ظفری تصریح کرد: باید تلاش کنیم برای رقابتهای جهانی که از سال آینده آغاز می شود برنامه ریزی جهانی داشته باشیم که این امر مستلزم برگزاری اردوهای بسیار، تمرینات منظم و طولانی، حضور درتورنمنت متعدد بین المللی و از همه مهمتر و اصلی تر برنامه ریزی جهانی است.

وی تاکید کرد: در کنار این امر باید توجه ویژه ای به بحث پشتوانه سازی شود و کشتی در رده ای سنی نونهالان جدی گرفته شود.

ظفری اظهار داشت: تمام این موارد نیاز به بودجه مناسب و امکانات حرفه ای دارد اگر خواهان موفقیت کشتی در رقابتهای جهانی در تمامی رده های سنی هستیم باید به کشتی یک نگاه خاص و ویژه شود.

وی در پایان خاطرنشان کرد: سال آینده باید در دو میدان بجنگیم بنابراین باید تلاش کنیم از همه جهت خود را آماده کرده و جهانی فکرکنیم.

تیم کشتی آزاد نوجوانان ایران روز 10 مردادماه در رقابتهای آسیایی تایلند با کسب پنج مدال طلا و دو مدال برنز نایب قهرمان شد.


تاریخ: 1389/5/13
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: