برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

پرورش‌اندام و بدن‌سازي نوين؛ از آغاز تا پايان

كتاب «پرورش اندام و بدن سازي نوين؛ از آغاز تا پايان» اثر «جان ليتل» با ترجمه مهدي راثي اعتمادي، امين قنبري و سيده مهسا حسيني از سوي انتشارات علم و حركت منتشر شد./به گزارش خبرگزاري كتاب ايران(ايبنا)، پرورش اندام، سالم‌ترين نوع فعاليت بدني است كه هر فردي مي‌تواند آن را انجام دهد. مستندات و ادبيات تحقيق علمي در اين حوزه بيان مي‌كند كه تمرينات قدرتي و مقاومتي نه تنها باعث ايجاد تغييرات فيزيولوژيك مثبت در بدن ما مي‌شود، بلكه مي‌تواند توانايي‌هاي عملكردي ما را در آينده زندگي‌مان حفظ كند و حتي ارتقا دهد.

كتاب «پرورش اندام و بدن‌سازي نوين؛ از آغاز تا پايان» در چهار بخش تنظيم شده است كه «سفر بدن‌سازي خود را آغاز كنيد»، «افزايش حجم عضلاني»، «تخصصي كردن و پالايش» و «حفظ دستگاه عضلاني در سطح عالي» عناوين اين بخش‌ها را تشكيل مي‌دهند.

هدف نويسنده از تاليف اين كتاب، راهنمايي تازه‌كاران و مبتديان در رشته پرورش‌اندام است تا با ارايه يك نقشه راهنما براي روشن ‌كردن مسير، آنها را با پايان‌هاي مرگ‌آور و ساير عوامل بازدارنده آشنا كند و ورزشكار را براي رسيدن به ارتقاي سلامتي و داشتن بدني عضلاني‌تر كه هدف نهايي است، راهنمايي كند.

مخاطبان اين كتاب، افراد مبتدي در رشته پرورش‌اندام‌اند كه اين اثر آنها را با ايمني كامل به سمت درجاتي بالاتر و توسعه پيشرفت در رده‌هاي متوسط و عالي‌تر هدايت مي‌كند. همچنين اين كتاب براي بدن‌سازان مبتدي، راهنماي مناسبي براي شروع كار است كه باعث توانمند‌سازي آنان در مسير قدرتمند شدن و سالم‌تر شدن خواهد بود.

بر اساس مطالب اين كتاب، آغاز راه پرداختن به ورزش پرورش‌اندام به‌طور دقيق از زماني كه مخاطب مقصد خود را كه بزرگترشدن و داشتن بدني عضلاني‌تر؛ بدون در خطر انداختن سلامتي مشخص مي‌كند، شروع مي‌شود.

چاپ نخست كتاب «پرورش اندام و بدن‌سازي نوين؛ از آغاز تا پايان» اثر «جان ليتل» با ترجمه مهدي راثي اعتمادي، امين قنبري و سيده مهسا حسيني در شمارگان 3300 نسخه، 177 صفحه و قيمت 70 هزار ريال از سوي انتشارات علم و حركت چاپ و روانه بازار نشر شده است.
تاریخ: 1389/5/13
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: