برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

زمين اختصاصي در اختيار پرسپوليس و استقلال مي گذاريم

شهردار تهران با بيان اينکه تمام توان خود را براي موفقيت دو تيم پرطرفدار تهران خواهد گذاشت

قاليباف : زمينهايي که در اختيار دو باشگاه استقلال و پرسپوليس قرار مي گيرد در مالکيت شهرداري بوده و به اين باشگا‌ها اجازه بهره برداري از آن داده مي شود.
محمد باقر قاليباف در خصوص حمايت شهرداري تهران از دو تيم پرطرفدار اين شهر يعني استقلال و پرسپوليس با اشاره به اينکه شهرداري به خواست مردم تهران احترام مي گذارد، افزود: ورزش فوتبال خيلي مورد توجه مردم است و تيم‌هاي استقلال و پرسپوليس هم دو تيمي هستند که به شهر تهران تعلق دارند. شهرداري تهران حتما حمايت و پشتيباني از اين دو تيم را در دستور کار دارد ولو اينکه برخي بخواهند شهرداري را به سمت يکي از دو تيم قرمز و آبي پايتخت سوق بدهند.
قاليباف اضافه کرد: ما حمايت از يکي از دو تيم تهراني را قبول نداريم و خود را مکلف به حمايت از هر دو تيم مي دانيم. از زماني که من به شهرداري تهران آمدم هر دو تا تيم را مورد حمايت قرار داديم مگر اينکه مدير يکي از اين دو تيم نخواهد شهرداري اسپانسر تيمش باشد که آن يک بحث ديگر است. قاليباف با بيان اينکه دو تيم پرسپوليس و استقلال امسال نيز مورد حمايت شهرداري قرار گرفته اند گفت: اين حمايت مي تواند در شکل واگذاري زمين به باشگاه‌هاي استقلال و پرسپوليس باشد اما زميني که به اين دو باشگاه واگذار مي شود در مالکيت شهرداري خواهد بود و فقط به اين تيم‌ها اجازه بهره برداري از آنها داده مي شود.
 

تاریخ: 1389/5/20
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: