برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

دايي: با يک بازي خوب جاي خالي هواداران را پر مي کنيم

علي دايي سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس درخصوص حكمي كه كميته انضباطي مبني بر محروميت پرسپوليس از يك بازي خانگي صادر كرده، گفت: من اين تصميم را اصلا قبول ندارم چرا كه تماشاگران ما هيچ تخلفي در آن بازي نكردند اما ما چاره‌اي نداريم و بايد به اين تصميم احترام بگذاريم.

دايي در پاسخ به سوالي مبني بر اينكه آيا هيچ اعتراضي به اين راي نداريد؟ گفت: باشگاه بايد جوابگوي اين سوال باشد و من مطمئنم كه باشگاه نيز از حق تيم در اين زمينه دفاع مي‌كند. به هر حال ما تابع تصميمات كميته انضباطي هستيم اما همه اتفاقاتي كه در بازي تراكتورسازي افتاد نمايانگر معصوميت پرسپوليس بود و همه مردم ديدند كه در آن بازي پرسپوليس مظلوم واقع شد.

وي همچنين در ارتباط با علت شكست سرخ‌پوشان در برابر صبا تصريح كرد: متاسفانه در بازي قبل به دليل يك سري مشكلات فردي و بد‌شانسي بازي را واگذار كرديم در صورتي كه خيلي بهتر از ديدار قبلي آن بازي كرده بوديم.

دايي ادامه داد: ما تيم خيلي خوبي داريم و سعي مي‌كنيم روز جمعه هم سه امتياز بازي را بگيريم و با تمام قدرت براي كسب اين سه امتياز برابر سايپا به ميدان خواهيم رفت.

دايي در پاسخ به اين سوال كه پرسپوليس در نبود تماشاگران بايد بازي كند گفت: ان‌شاءالله با يك بازي خوب جاي آن‌ها را خالي مي‌كنيم.

 

تاریخ: 1389/5/20
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: