برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

پيرواني: استيل آذين به دنبال قهرماني در ليگ برتر است

ورزش. ورزش‌هاي توپي. فوتبال. ليگ برتر
تهران - مربي تيم فوتبال استيل آذين تهران گفت: تيم ما در ليگ دهم به دنبال كسب عنوان قهرماني است.

افشين پيرواني روز چهارشنبه در گفت و گو با ايرنا افزود: خوشبختانه تيم در دو بازي اول ليگ عملكرد بسيار خوبي داشته است و اطمينان دارم اين روند همچنان ادامه خواهد داشت.

وي ادامه داد: بازيكنان خوبي را در تعطيلات ليگ جذب كرده‌ايم و با حضور آنها فقط به دنبال كسب عنوان قهرماني ليگ هستيم.

مربي تيم فوتبال استيل آذين تهران در مورد ضعف اين تيم در جذب بازيكن در پست مدافع گفت: در تعطيلات فصل اكثر مدافعان ايراني با تيم‌هاي خود قرارداد داشتند و نتوانستيم آنها را جذب كنيم.

وي خاطرنشان كرد: مدافعان خارجي زيادي در تمرينات ما شركت كردند كه هيچ يك از آنها شايسته حضور در تيم ما نبودند.

مربي تيم فوتبال استيل آذين تهران افزود : بازهم سعي خواهيم كرد از مدافعان خارجي تست بگيريم و نفرات مد نظر كادر فني را جذب كنيم.

پيرواني در مورد مصدوميت سوشا مكاني خاطرنشان كرد: اين بازيكن به دليل مصدوميت از ناحيه زانو ‪ ۶‬ماه از ميادين دور خواهد بود.

وي افزود: مكاني مي‌توانست در اين فصل با توجه به آمادگي كه داشت به عنوان يكي از دروازه بانان برتر به تيم دعوت شود اما متاسفانه مصدوميت بد موقع او را خانه‌نشين كرد.

مربي تيم فوتبال استيل آذين تهران گفت: در غياب او حميد نشاط جو را در اختيار داريم كه مي‌تواند به راحتي جاي خالي مكاني را براي ما پر كند و مي تواند بازي‌ها خوب خود در فصل گذشته را تكرار كند.

وي در مورد ديدار با تيم نفت تهران افزود: اين تيم به تازگي به ليگ برتر آمده است و با توجه به همين موضوع از لحاظ شرايط بدني از ما بهتر است.

پيرواني با تمجيد از تومباكوويچ سرمربي تيم فوتبال استيل آذين گفت: اين مربي به غير از مسايل شخصيتي در بحث فني نيز بسيار توانا است و مي‌توانيم با او نتايج خوبي را كسب كنيم.

مربي اسبق تيم ملي فوتبال ايران در مورد عدم دعوت علي كريمي به تيم ملي اظهار داشت: فهرست تيم ملي با نظر سرمربي تيم ملي تهيه مي‌شود و در اين مورد قطبي بايد پاسخگو باشد.

تاریخ: 1389/5/13
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: