برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

بازيكن تيم ملي واليبال: تماشاچي‌هاي اروميه‌اي بي‌نظير بودند

ورزش. واليبال. آذربايجان غربي. كمالوند
اروميه- بازيكن تيم ملي واليبال گفت: پيروزي ايران در مقابل چين نتيجه تشويقهاي به موقع و هماهنگ تماشاگران اروميه‌اي حاضر در سالن بود و آنها واقعا بي‌نظير بودند.

آرش كمالوند، روزچهارشنبه در مصاحبه اختصاصي با ايرنا افزود: اروميه اي ها ديروز با حضور پرشور ما را مديون خود كردند و ما امروز در مقابل آنان احساس مسووليت مي‌كنيم و بايد با رسيدن به قهرماني دين خود را نسبت به اروميه‌اي‌ها ادا كنيم.

وي تيم ملي را براي مقابله با ژاپن بسيار آماده ارزيابي كرد و گفت: با وجود اينكه بازي ديروز بسيار پرفشار بود ولي ما از ابتدا اين سطح بالاي بازيها را پيش بيني كرده بوديم و طوري تمرين كرده‌ايم كه براي تمامي بازيها انرژي كافي داشته باشيم.

كمالوند اظهارداشت: به رغم اينكه ژاپن با تيم دوم خود در اين رقابتها شركت كرده است ولي ما بازهم با كمك اروميه‌اي‌ها پيروز ميدان خواهيم بود.

اين بازيكن ‪ ۲۱‬ساله تيم ملي ايران كه در روزهاي نخستين تمرينات در اروميه از ناحيه مچ پا مصدوم شده بود، آسيب ديدگي خود را جزبي دانست و افزود:
به كمك گروه پزشكي تيم براي شركت در ديدار فردا با ژاپن هيچ مشكلي ندارم.

در ديدارهاي مقدماتي سه روز اول اين رقابتها، تيم ملي كشورمان با سه پيروزي متوالي از سد تمام حريفان خود گذشت و در گروه خود در رده اول قرار گرفت.

آخرين ديدار مرحله مقدماتي را ديشب دو تيم ايران و چين برگزار كردند كه نتيجه اين ديدار حساس را با حمايت تماشاگران خونگرم اروميه‌اي تيم ملي واليبال ايران به سود خود پايان داد.
تاریخ: 1389/5/13
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: